Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

salutari

 

eu am sunat la salvare aseara, am crezut ca mor de durere, rinichi drept, sub coasta dreapta. m-a luat durerea brusc. e prima data cand am facut asta, sa sun la salvare. 40 de min pana m-a preluat un medic, inca 3 ore sa si ajunga.asteptam cocktailul ala in fund ca si cand. crunta durere. 

 

azi am mers la spitalul Gerota. niste Oameni extraordinari la UPU.asa da! se ocupau cum puteau de toate urgentele. am stat la perfuzii si m-am distrat cu un domn asistent  [alcool] ce sa fac? sa mai si radem.am piatra. astept s-o elimin. sper macar sa nu mai am dureri ca aseara.

 

sa ramanem sanatosi! e totul!

 

L.E. 

 

si pt ca mi-au iesit monocitele mari, am experimentat si recoltare test covid  [alcool]  erau de la vaccin marite. dar trebuia si-un antigen.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

salutari eu am sunat la salvare aseara, am crezut ca mor de durere, rinichi drept, sub coasta dreapta. m-a luat durerea brusc. e prima data cand am facut asta, sa sun la salvare. 40 de min pana m-a preluat un medic, inca 3 ore sa si ajunga.asteptam cocktailul ala in fund ca si cand. crunta durere. azi am mers la spitalul Gerota. niste Oameni extraordinari la UPU.asa da! se ocupau cum puteau de toate urgentele. am stat la perfuzii si m-am distrat cu un domn asistent [alcool] ce sa fac? sa mai si radem.am piatra. astept s-o elimin. sper macar sa nu mai am dureri ca aseara. sa ramanem sanatosi! e totul! L.E. si pt ca mi-au iesit monocitele mari, am experimentat si recoltare test covid [alcool] erau de la vaccin marite. dar trebuia si-un antigen.

 

oy!!! Bine ca esti mai bine azi..... sper sa o elimini cat mai repede si mai ales cat mai usor [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...