Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nastere pisica - experiente


Recommended Posts

  • Răspunsuri 58
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E prima ei sarcina, asa ca undeva intre 1-3 pui maxim ar trebui sa fie, dupa parerea mea si cele citite pe net, dar liber la pariuri :))). 

Promit sa va anunt cand naste, si cati naste, poate pun si poze! Sper totusi sa fie pana la final de luna, altfel deja devine dubios. 

Nu da niciun semn ca ar fi in travaliu, singurele semne sunt cele premergatoare travaliului, de exemplu deschide si rearanjeaza sertare si se culcuseste in ele. Dar nu mai cred nimic din ce citesc pe net, pentru ca le rearanjeaza de zile intregi, si tot degeaba.

Bine macar ca la pisici sarcina e doar 2 luni, ca altfel innebuneam asteptand :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

sa fie bine pisi ta, Micky! [il] eu cred ca 2 puiuti face [:)]

 

Si eu la fel cred, cand ii pipai burtica pare ca ar avea 2, dar la fel de bine pot fi si 3, sau unul mai grasun, desi nu cred sa fie doar 1, pentru ca sunt momente cand e umflata in ambele parti, adica se vede in contur de pisic mic si in stanga si in dreapta, daca ar fi doar unul ar fi gigantic. Dar din ce am vazut eu pe net, la cat de mici sunt puii, at incapea si vreo 4 acolo, dar mai mult de 4 sigur nu, doar sa fi estimat noi total gresit cand naste si sa ii mai creasca burta pana atunci.

 

Vom vedea, santos/i sa fie!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...