Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fain titlu [:)] mersi de capitol nou, Fleur!  [flo]

 

Viv, apropo de imunizare, ai idee ce s-a intamplat cu locul tau de pe lista de asteptare? te-au informat atunci cand te-au sunat si n-ai putut merge? nu mi s-ar parea normal sa-l pierzi pentru ca nu te-ai putut duce in acel scurt interval de 2 ore, cand procedura oficiala e sa te anunte ca te poti programa, si sa ai la dispozitie 3 zile cu locuri disponibile din care sa-ti alegi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-ar parea aiurea ca un om sa piarda randul la vaccinare pt ca nu a putut intr-o zi sa vina, in termen de 2 ore. Daca poti, vii, normal... dar daca nu... poate esti la job si nu poti pleca asa din scurt, poate esti programat in alta localitate, poate esti tu plecat in alta localitate din motive intemeiate etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-ar parea aiurea ca un om sa piarda randul la vaccinare pt ca nu a putut intr-o zi sa vina, in termen de 2 ore. Daca poti, vii, normal... dar daca nu... poate esti la job si nu poti pleca asa din scurt, poate esti programat in alta localitate, poate esti tu plecat in alta localitate din motive intemeiate etc.

Sotul meu era programat pe 17 dimineata. Au sunat de la centru pe 16 spre seara daca poate sa se duca. Nu a putut, asa ca s-a vaccinat conform programarii, nu a pierdut programarea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

fain titlu [:)] mersi de capitol nou, Fleur! [flo] Viv, apropo de imunizare, ai idee ce s-a intamplat cu locul tau de pe lista de asteptare? te-au informat atunci cand te-au sunat si n-ai putut merge? nu mi s-ar parea normal sa-l pierzi pentru ca nu te-ai putut duce in acel scurt interval de 2 ore, cand procedura oficiala e sa te anunte ca te poti programa, si sa ai la dispozitie 3 zile cu locuri disponibile din care sa-ti alegi.

 

Nu stiu ce s-a intsmplat. Bănuiesc ca am ramas pe lista de asteptare. 

 

O să ma uit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, ce titlu fain ai ales [flo2] Mai povesteste ce mai faceti voi? aveti vacanta de paste acum? Noi avem in curand si ar cam trebui sa am pregatite ceva activitati pentru fete.

 

Mihaela, ce bine ca ai gasit la ce cursuri sa mergi. Mie mi-a placut statistica. Si aici lucrez cu deviatii uneori. Sunt standarde DNVGL pentru a interpreta statistic anumiti parametrii. In Excel vezi formulele sau sunt in cod si tu doar apesi un buton sa execute un macro?

 

Mi se pare fain ca vei studia in acelasi timp cu Diana.

Si felicitari Silviei. E mare realizare sa gasesti de lucru in perioada aceasta. Am inteles ca multi tineri sunt in cautare si se gaseste greu un loc de munca.

 

Antmil, la multi ani! Macar ai schimbat decorul fiind la lac. Prbabil e si frumos acolo si daca mai aveti s vreme buna atunci altfel ai spor la smotruit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce s-a intsmplat. Bănuiesc ca am ramas pe lista de asteptare. 

 

O să ma uit.

pe lista de asteptare presupun ca ai ramas, dar teoretic cei care refuza programarea cand le vine randul trec in coada listei; sper ca nu e cazul la tine - insa momentan n-ai de unde sa stii. ne promite domn' Gheorghita ca in aprilie se va vedea fiecare pe ce loc este.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...