Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

22 de grade arăta azi termometrul de la bordul mașinii! Și un soare radios.

Mâine, logic, va ploua. Așa că azi am stat mai mult pe afară cu elevii.

Iuhuu, s-a topit practic toată zăpada. Vremea e avansată cu mai mult de o lună față de alți ani.

 

Acuși mă duc să iau băiatul de la afterschool, îl duc la psiholoagă apoi cred că mâncăm undeva prin parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiiii  [pk]  [pk]  [pk] si avem soare, azi se anunta 17°...saptamana viitoare vom avea 20°.

 

Saptamana viitoare va fi una scurta, am liber de joi de la pranz, deci muncesc doar 3 zile jumate  [:D]

 

Am dormit linistita, intrusul nu mai are cum sa intre in casa....si mancarea Sheelei nu a mai disparut atat de repede.

 

Weekend fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Am visat ca eram la picnic cu copiii Roxanei.

Pajiste mare, oameni distantati, asezati pe o patura si un cosulet cu mancare. Patrick par lung si buclat. Avea o verigheta de aur pe deget. Mi-a spus ca e indragostit si s-a logodit.

Si eu in mintea mea: ce mama cool e Rox, daca il lasa sa se logodeasca de la varsta asta!

 

La noi azi e soare. Cica sunt 10 grade.

abia astept sa vad cum se usuca pamantul, ca a supt atat apa! Oricum pamantul meu e bun. Nu balteste nicaieri. Asta i-o datorez tot doamnei pisica neagra care m-a invatat cum si dn ce unghi sa privesc un pamant plouat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Romania a publicat noua lista a tarilor din zona galbena, ultima tara are rata de incidenta 368; la noi era ieri 235, nu cred ca va creste mult pana vinerea viitoare, asa ca vom putea veni in tara.

Suedia de ex are rata 597, Cehia 1300, Ungaria 1145, primii sunt Wallis and Futuna : 2738. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiiii  [pk]  [pk]  [pk] si avem soare, azi se anunta 17°...saptamana viitoare vom avea 20°.

 

Saptamana viitoare va fi una scurta, am liber de joi de la pranz, deci muncesc doar 3 zile jumate  [:D]

 

Am dormit linistita, intrusul nu mai are cum sa intre in casa....si mancarea Sheelei nu a mai disparut atat de repede.

 

Weekend fain sa aveti. 

Numai ca la noi, se pare ca in functie de incidenta se vor inchide toate la ora 18 si va fi curfew de la ora 18.

https://www.digi24.ro/stiri/document-noile-restrictii-adoptate-de-guvern-de-la-ce-ora-se-inchid-magazinele-si-cand-se-interzice-iesirea-din-casa-dupa-ora-2000-1474155

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...