Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma duc sa imi pun la maxim am o lene de ma doare si sa fac curat.

Apoi scot afara pe pervaz boxa si le pun vecinilor manele. Nu stiu daca o sa rezist ca nu prea imi plac.

 

Sau muzica lautaresca ca tot am aflat din ziare ca intreaga Romanie (??) e inlacrimata dupa Catanga, intreaga tara e socata

La asa stiri, cred si io ca ca toti din afara cred ca romanii astia sunt un popor bleah dus cu pluta. Chiar si io incep sa cred asta si sa ma consider mai inteleapta decat intreaga romanie, intreaga tara.  [:D]  dar nu mai... decat pinguinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

curfew-ul deocamdata ma incurca doar azi; aveam de gand sa ies la o terasa care mi-e tare draga, insa din pacate se inchide din cauza rechinilor imobiliari.

 

insa nu-mi reuseste sa fiu acasa pana la ora 8, deci o las pe maine.

 

cu magazinele n-am treaba, ca mai nou ma bazez pe Bringo (ok, imi pun reminder sa fac comanda mai devreme).

 

daca ajungem sa ne restrictioneze in fiecare seara la 8, zau ca o sa ies la terasa in timpul zilei macar o data pe saptamana, si continui munca dupa ce ma intorc acasa. plus in week-end, cand oricum ieseam la pranz din motive de temperatura mai acceptabila.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Sau muzica lautaresca ca tot am aflat din ziare ca intreaga Romanie (??) e inlacrimata dupa Catanga, intreaga tara e socata

 

Eu mai degrabă sunt șocată că citesc că a stat acasă și a luat ivermectină, în loc să meargă la spital (cel puțin așa declară o jurnalistă care a discutat cu soțul ei). De abia asta mă șochează. Aș da în judecată un anumit post TV pentru chestia asta cu ivermectina care, pasămite, te protejează de Covid. Și despre care EMA a avertizat să nu fie folosită pentru tratamentul sau prevenția în Covid în afara studiilor clinice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv  [flo2]  multumesc, dar mi-e tare greu...de pandemie nu scapam curand, dar sa nu stam iar ca sardelele in casa. bine,unii, fraierii...

 

am venit in bucuresti sa stau inchisa. si mai fac si covid...mda.mai bine ramaneam acasa. nici nu plateam jumate din salariu pe chirie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...