Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Ella, dacă va fi cazul, sa aveți la voi declarațiile pe propria răspundere, exista 3 variante : pentru localități unde restricția de circulație este între orele 20-05,alta pentru 22-05, și încă una pentru tranzitarea localităților carantinate. 

Găsești aici toate cele 3 modele. 

https://cetrebuiesafac.ro/modele-declaratii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna ziua!

 

nimic nou pe frontul de est. 

dna T se simte mai bine, inca mai tuseste dar nu mai e asa obosita, e mai functionala. sper de luni sa vina la fete ca incepe si vacanta. 

 

Ella, spor la treaba. sa ajungeti cu bine si sa reusiti sa faceti si o intalnire de pinguini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau ca o musca la soare...e atat de cald si frumos! Azi mi-am luat liber si imi programasem o zi plina de chestii administrative care in parte nu au mai avut loc.

Am asteptat o echipa sa vina sa instaleze aerul conditionat, n-au mai venit ca au muncitori bolnavi, nu se stie cand vin.

Au venit curierii cu canapeaua pentru gradina.

Au venit curierii cu un pachet cu imbracaminte,n-am auzit soneria ca eram in curte cu ceilalti curieri. Vin maine.

Avea cainele programare la tuns, “coafeza” are covid l-am programat pentru joi la o alta  frizerie.

Asa ca ce trebuia sa fac intr-o zi fac in patru. Dar e bine ca stau la soare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

operatiunea rapel-partea a 2 a

 

mi-au raspuns la centru in final, mi-a zis doamna sa stau linistita, sa ma fac bine intai. bine, doamna, si cu rapelul cum fac? aaa, pai nu noi! ha??? doamna, domnii de la RO vaccinare nu m-au putut ajuta, dvs nu, eu ce fac? nu stiu, noi asteptam programarile,atat.

 

sun iar la STS, imi raspunde o doamna, verifica, zice-aaa,pai s-a inchis centrul Pfizer, de-aia nu poate nimeni edita rapelul. si eu fac?, zic. sunati la DSP sa le comunicati asta.

 

si sun continuu la call enter, dupa 5 min imi inchid. sun si la alte numere, nimic.

 

uitati-va si voi cum pierd rapelul. mor de nervi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, am gasit o adresa de e-mail, eu as scrie si acolo : contact@vaccinare-covid.gov.ro.

Trebuie sa gaseasca ei o solutie, nu sa te lase cu curu-n balta  [zirea] doar nu e vina ta ca nu mai exista centrul respectiv.

 

Eu nu ma las cand tb sa rezolv ceva..si chiar ma cert cu cei responsabili daca e cazul (am patit-o si aici de cateva ori, dar pana la urma s-a rezolvat).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella am scris la adresa aia acum cateva zile, nu mi-a raspuns nimeni.

 

le-am facut pe toate, am dat nspe telefoane. nimeni nu poate face nimic! iar eu raman fara rapel, ca trece timpul.

 

L.E.

 

Ella ma cert si eu, da cu cine? pt ca a disparut centrul, cei de la Ro vaccinare nu-mi pot edita rapelul. e teatrul absurdului.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...