Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Velvet, o solutie tb sa existe, nu te pot lasa asa...presupun ca mai sunt si alte persoane care au rapelul la centrul respectiv..logic ar fi sa ii mute la alt centru...iar daca nu pot ajunge, sa se poata reprograma...si eu ma umpleam de nervi daca eram in locul tau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Imi vine sa zic sa sunam la Arafat si toti astia cu vaccinarea care apar in spatiul public. 

 

Daca s-a desfintat centrul la care ai facut prima doza, unde te-ai fi dus in mod normal, daca nu ai fi fot in izolare? Practic era cam aceeasi situatie... Sau urmeaza sa se desfiinteze dupa vechea data a rapelului?

 

Mianna, tu ce o sfatuiesti sa faca, dupa ce termina izolarea? Unde sa se duca, sau unde sa sune? Trebuie sa existe o solutie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mor de nervi, Ella

 

Monica habar n-am. doamna de la centru nu mi-a zis ca e inchis, doar sa stau linistita, ca ei asteapta programari, nu le fac ei. iar cei care trebuie sa editeze rapelul, n-au reusit, ca cica e inchis centrul. iar DSP ul nu raspunde, toti operatorii ocupati.

 

eu nu sunt cu reclamatiile, deloc, dar merg la Digi daca pierd rapelul. si la toate televiziunile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat de curiozitate la programari si dupa cele 14 zile mai trebuie asteptate inca 28 si masurati anticorpii. Si vorbit cu medicul de familie, pt a lua o decizie. Dar ei stiu ca tb sa o iei de la capat cu vaccinarea  [batcap]

 

Velvet, sunt tare curioasa cum vei rezolva pana la urma.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand este doar un articol de presa; in al doilea rand este din ianuarie.

 

din punctul meu de vedere, informatia oficiala in cazul tau este aici, indiferent ce zic altii:

 

https://vaccinare-covid.gov.ro/precizare-de-presa-vaccinarea-in-situatii-speciale/

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...