Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

da, mianna , doar ca nimeni nu poate sa imi editeze rapelul. ca cica s-ar fi inchis centrul Pfizer. ma plimba de la unii la altii. 

asta-i alta poveste, si stii bine ce ti-am zis, nu pot scrie aici.

 

eu vorbeam de confirmarile oficiale, versus idiotii care zic altceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu o tanti la DSP, mi-a zis sa sun la tasta 1, la informatii despre vaccinare. am vorbit cu un nene, l-as lua acasa  [:D] mi-a dat 2 adrese de mail si a zisca incearca sa ma ajute el. dar iese din tura si ma suna el vineri.era din Cluj omu'.  sper c-oi rezolva-o. 

 

da, mianna, asta de la Ro vaccinare a fost de-a zis ca trebuie sa reiau schema.

 

dr de familie mi-a raspuns acum sa dozez anticorpii la 2 saptamani de la izolare si apoi sa ma programez la rapel.sa treaca o luna de la boala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat domnul inapoi si mi-a zis sa vorbesc la scoala, sa ma inscrie pe lista de asteptare la alt centru pt Pfizer. le-am scris mail acum. sunt praf de obosita psihic! sper sa ma ajute si sa ma incadrez in cele 42 de zile.

 

ciudat ca doamna de la centru nu mi-a zis nimic azi ca ar fi inchis centrul  pt Pfizer...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus rufele pt prima data anul asta la uscat in gradina...sunt aproape uscate...ce-mi place ca nu mai folosesc uscatorul, miros asa bine daca se usuca afara.

 

Si mie imi plac uscate afara - le-am scos acum vreo 10 zile cred.  [il]  Dar asta nu inseamna ca am scapat de ploaie :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Tot azi am primit Citricele și avocado din Spania, tipul ne-a trimis 8 kg extra Pt personalul din laborator, gratuit, ca recompensa Pt munca depusă in pandemie. Mi-am făcut colegii de munca bucuroși, a fost inițiativa mea :). 

 

 

 

Ce gest frumos!  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mă uit la campionatul mondial de patinaj artistic de la Stockholm, proba de dans. E atât de frumos! Nici nu contează cine câștigă ( de fapt contează în vederea jocurilor olimpice) toate echipele din top 5 au evoluat superb, le - aș da tuturor aurul. O oază de frumos în vremurile astea urâte.

Aflu de la comentatori că mulți din sportivii ăștia superbi au avut covid și nu au putut participa la competiții anul trecut.

 

M-am uitat si eu pe sarite. Nu am mai urmarit patinaj artistic de vreo 15 ani si m-am mirat de Japonia ce tare a venit din urma. De obicei erau rusi sau canadieni pe podium, dar na, in atatia ani. Am ascultat comentariile in spaniola si cand a evoluat cel care a luat locul 2 (baiatul de 17 ani din J), dupa primele sarituri comentatoarea a zis 'madre mia'!  [:)]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, nush daca e acelasi Andrei Craciun care a fost seminarist la SNSPA o perioada - e cu vreo 3 ani mai mare ca mine, deci are 41-42 acum? Daca el e, organiza intalniri cu studentii si dezbateam teme similare cu 'lectiile' puse de tine. Cred ca l-am avut si la cursul de Etica? Nici nu mai stiu. Am avut o discutie in Club A la un moment dat, nici nu stiam unde este.  [:)]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...