Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Am fost ieri la RMN. 

Am fost foarte multumita. Am stat 40 de minute nemiscata, am avut carti de citit si diverse reviste. Patul special extraordinar de comod.

Rezultatul il primesc peste 3 zile impreuna cu recomandarile. Am primit un dosar cu poze, un CD, username + parola cat si un cod de bare.

 

Acu, sa nu credeti ca am rezistat sa nu ma uit pe poze si sa nu imi pun diagnostic. Lasa ca habar nu am la ce componente ma uit, care-i rotula, care patela, care meniscul.

Mie mi se pare meniscul ok si patela busita  [batcap] . 

 

Si tot asa pana am ascuns dosarul. Ca daca tot imi fac self-check ma duc cu capul.

 

care-i rotula si care-i patela? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Siliva, eu, care sunt o "talentata" in materie de patiserie, as cumpara aluat foetaj congelat si doar as pune restul ingredientelor si as coace. (nici asa nu am nici o garantie ca mi-ar iesi ceva comestibil). 

 

 

foarte bine zici. eu nu ma gandisem la varianta asta pana nu au scris fetele. astazi nu pun in practica dar maine deabia astept.

 

astazi avem de mers la un priveghi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, rezultate bune la RMN îți doresc.

 

Ella, drum bun și revedere frumoasă cu familia.

 

Roli, să vă fie de bine ieșirea pe munte. 

 

Mie mi s-a stricat mașina de spălat rufe  [smulgpar] , cred că s-a ars ceva la ea, mi-a sărit și o siguranță. Am scos rufele și le-am spălat / clătit de mână. Plus acum trebuie să scot restul de apă din mașină cu o cănuță, ceva. Când eram mici aveam o mașină de spălat Albalux, nu clătea. Clăteam de mână tot, era distracție :). Acum nu mi s-ar mai părea la fel de distractiv :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...