Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

La noi ninge....bleah....cântă păsărelele, copacii au înmugurit și ninge. În fine cică numai azi și nu prea se depune că înainte a plouat, pământul e cald.

 

Azi în télétravail, zi pedagogică, am dus copilul la service de garde, am avut un Zoom cu o mamă a unui elev, mai lucrez câte ceva. Aveam un curs azi dar l-am anulat alături de toți colegii în semn de protest sindical.

 

Silvi, mi ai făcut poftă de pateuri din foietaj. Am un pachet de foietaj la congelator, cumpărat bineînțeles. Ia să fac în weekend, cu ciuperci și brânză.

 

De mâine suntem în weekend super-prelungit de Pasti, marți ne reîntoarcem la școală. Cel puțin așa sper pentru că se adoptă zilnic noi restricții, Quebec city si 3 regiuni au intrat iar în lockdown cu scoli închise. Ni s a recomandat ferm sã petrecem Pastele fiecare acasă la el. Vom trăi și vom vedea.

 

Daniela, ce "distracție". Sper să rezolvați, poate că e timpul să o schimbați.

 

Ella, vacanță plăcută și multă prudență!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc pt urari  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Ne-am testat si suntem negativi  [:)] de data asta ne-a invartit batul in nas de 10 ori (pana acum de 3 ori)  [zirea] mai sa vomit...dar asta este, am capatat experienta  [:D]

 

Silvi, asa este, tb sa vedem cum facem cand vor fi toti 4 la aceeasi masa  [:D]

 

Daniela, sa repari masina.

 

Inca nu am terminat cu munca, a ramas ceva urgent de rezolvat, dar nu depinde de mine, ci de altii  [zirea] daca nu se rezolva azi, ramane pe marti..se va ocupa colega mea de asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 
 

Nu prea am cu ce sa ma “laud” :). Dar am o poveste sa va povestesc :). 
 

Eu cumpăr carne de mai bine de un an de la o ferma de pe continent. Totul merge foarte Ok, sunt tare mulțumită de produse. Totul e online, dar ca sa văd ce se întâmpla la ferma, sunt abonata pe Instagram la ei. 
Nu știu dacă știți, la noi e in mare trend de când cu pandemia sa mergi sa faci baie in marea rece, toată iarna, sau baie de “pădure”, sunt excursii cu ghid Pt asta. 
Iar ieri, citesc pe pagina fermei ca au ei o noua oferta, care bate cele doua trenduri de mai sus: la un preț nu tocmai mic, se oferă baie de grajd. Doua ore de odihna in fan in care sa faci baie de arome naturale. Iar Pt ceva extra la preț, ți se oferă vaci, porci și găini ca și companie. 
 

Voi ați face așa ceva? :) 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...