Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Doamne, Viv...astea sunt experiente în care îmbătrânești 10 ani într-o clipa.

Bine ca Silvi e ok fizic. Psihic o sa aibă mare nevoie de tine, în perioada următoare. 

Sa treceți cu bine peste tot. Ce-o fi în sufletul lui CCS, nici nu vreau sa ma gândesc... 

Pun pariu ca se va rezolva și cu intersecția buclucașa. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, ce mult mă bucur că e Silvi bine. Și că ai putut să o iei repede acasă. Ce ghinion. Ce an greu pentru voi.


Tu ești mai bine cu genunchii nu? 


Ca să treacă mai ușor peste traumă o parte din cei câte au avut astfel de experiență se implică în campanii pentru prevenirea accidentelor în trafic.


N-am înțeles ce e cu prietenii ei. Sper că sunt bine.


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, o îmbrățișare și de la mine. Nici nu pot să îmi imaginez cum e să îți fie copilul accidentat, rănit și să nu te lase lângă ea.

 

Bine că nu a pățit ceva grav. Ce cumpănă!

Purta cască? Dacă nu, cred că trebuie să începeți să purtați, amândouă. Drumurile din țară nu sunt prea sigure pentru bicicliști am impresia.

 

Eu am înțeles că prietenii Silviei erau foarte speriați și triști pentru ea, de aici metafora "morți și neîngropați". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am mai binedispus un pic. Am înotat și m-am relaxat. Înainte de asta m-a sunat prietena mea să îmi spună că s-au vaccinat și ea și soțul. Sunt mai tineri ca mine, s-au vaccinat printr-un program oferit părinților de la școala băiețelului lor. Școala fiind într-un cartier mai puternic afectat de covid.

 

Mâine mergem la casa lor de vacanță și stăm până luni. Avem voie să ne înâlnim, familiile monoparentale se pot întâlni cu o singură altă familie, mereu aceeași.

 

Numărul de cazuri crește în continuare și nu știm dacă marți se vor redeschide școlile, uf.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...