Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Viv, acum am citit! Off, ce sperietura! O imbratisare virtuala! Te inteleg perfect, momentele de dupa sperietura, cand incepi sa constientizezi ce  s-ar fi putut intampla, sunt ff nasoale. Putere multa!

Silvia cum este psihic?

Paste luminos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc.

e mai bine Silvi, a avut ieri o cadere psihica pentru ca si-a amintitit totul. Cum s-a dat cu capul de parbriz, cum si-a taiat buza ... a trecut, astept sa treaca traumele de tot.

 

Aseara am reusit sa dorm 8 ore si altfel ma simt acum.

O sa fim ok.

 

Astept ziua de luni, trebuie sa mergem la politie sa dea declaratii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri a venit la mine familia Covidoiu (fino-nepotelele). Au iesit din carantina. 

Doamne, ce m-am bucurat sa le vad. De mai bine de 1 an nu le-am mai vazut. Aia mica face maine 4 ani, vorbeste bine.

 

Ce m-a impesionat. Au stat cu masca, mei, tot timpul, au pastrat distanta. Au alergat prin curte tot cu masca. La plecare au pisat ochii ca mai doreau sa stea.

Parca prinsese casa viata, cu alergaturi sus-jos pe scari, chicoteli de copii...

 

Sunt obosite toate. Si fetitele si mama. Fac ceva activitate si apoi trebuie sa stea. Aia mica doarme mult. Se resimt dupa covidul asta nenorocit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu politistul. Dosar incheiat. Exclusiv vina soferului, viteza, neacordare de proritate. Carnet oricum luat. Dosarul trimis la parchet. Nefiind zile de sptalizare, probabil dosarul va fi clasat. Se va semna o declaratie daca avem sau nu vreo pretentie.

 

Am vorbit cu politistul pentru ca un tip care a zis ca e nepotul soferului a luat legatura cu fii-mea pe mess. L-am rugat sa vorbeasca cu soferul si sa-i transmita ca nu vrem sa fim contactate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.

e mai bine Silvi, a avut ieri o cadere psihica pentru ca si-a amintitit totul. Cum s-a dat cu capul de parbriz, cum si-a taiat buza ... a trecut, astept sa treaca traumele de tot.

 

Aseara am reusit sa dorm 8 ore si altfel ma simt acum.

O sa fim ok.

 

Astept ziua de luni, trebuie sa mergem la politie sa dea declaratii. 

dupa ce am avut accidentul despre care v-am povestit pe whats app, cam jumatate de an am refuzat sa traversez singura acea trecere de pietoni; problema era ca in fiecare  dimineata de acolo luam troleul, asa ca ieseam din casa cam cu un sfert de ora mai devreme decat de obicei, si stateam pe trotuar pana cand era un om in stanga si un om in dreapta mea, altfel nu traversam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi are 7 zile de concediu medical, cum ar veni. Dupa 7 zile are voie sa isi foloseasca genunchiul la intreaga capacitate.

Saptamana viitoare, in we va iesi cu bicicleta exact pe acolo. Cu varul ei. Asta e planul.

Oricum a fost si ieri la locul accidentului sa masoare ea urmele de franare de pe asfalt.

are momente de adrenaline rush si doreste mult ca ala sa plateasca.

 

atata pot spune ca prietenul cu care a fost si care a vazut tot e traumatizat rau de tot.

Prietenii ei care au fost si seara la spital sunt la fel.

Prietena ei care e fizioterapeut a ajutatat-o mult ca i-a facut masaje de asuplizare, are intinderi musculare cam peste tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, netaza! 

 

Mi-a venit rezultatul de la rmn  [aerob] !

 

Am atatea leziuni pe acolo ca ma mir ca mai pot merge!  [balo]  Si leziune de menisc intern si menisc exteren si pe la tibie nu stiu ce, si bursita, si nu stiu ce rahat picior de gasca si conndropatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...