Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

se pare c-am fost singura dintre prietenele mele care am simtit cutremurul din seara asta:

 

În ziua de 09.04.2021, la ora 21:36:45 (ora României), s-a produs în ZONA SEISMICA VRANCEA, VRANCEA un cutremur mediu cu magnitudinea (EWS) M 4.5, la adâncimea de 66km.

Cutremurul s-a produs în apropierea următoarelor oraşe: 71km E de Brasov, 87km S de Bacau, 105km N de Ploiesti, 129km V de Galati, 132km NV de Braila, 159km N de Bucuresti, 168km NE de Pitesti, 170km SV de Iasi, 181km E de Sibiu, 223km SV de Chisinau.

la mine s-a cutremurat canapeaua si au zdranganit chestiile de pe biblioteca. restul habar n-au avut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce voiam sa spun despre acele pături “grele” este ca nu seamănă deloc cu plapumele grele de le aveam in copilărie/tinerețe. 
 

Roli, of...sa treacă repede! 
 

Eu am fost azi la fizioterapeuta/kinetoterapeuta sa continuam cu Exercițiile cu umărul. Eu am o problema veche la umarul asta și e posibil ca asta sa fi fost ceea ce a agravat totul. 
 

Ne așezam la tv. Ne uitam la The Serpent, pe Netflix. Îl recomand. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am amintit de un cutremur de acum cativa ani, in toiul noptii, pe la 3 si ceva; tocmai ma dusesem la culcare, si eram la ora de alint cu Mianna, care statea cu burta-n sus s-o mangai. cand a inceput cutremurul, a cazut o doza de spray de pe polita in chiuveta si-a facut zgomot. Mianna s-a speriat si a dat sa fuga, insa nu reusea sa se intoarca [:-)))]  eu radeam de nu mai puteam, in timp ce patul inca se misca incoace si-ncolo [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall nada n-am simtit  [:D]  creca m-a transformat covidu' asta  [:D]  azi mi-am luat cateva chestii de la mega, platit, bagat in rucsac, venit acasa, scos, nu am luat punga de Dorritos de la casa, am lasat-o acolo  [alcool]

 

Roli sa treaca durerea repede!

 

Mianna parca am vizualizat scena cu pisi cu burta-n sus care nu se putea intoarce   [:D]

 

Miha chiar l-au risipit  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...