Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Monica am la  a 8 a. acum ei nu  mai sunt hibrid. ci nebagandu-i in vacanta, i-a bagat  online. ca sa  zica ca invata ceva, ca-s an terminal. aha  [alcool]  am avut ieri 10 absenti la o clasa, ii strigam, nu raspundeau, in afara de aceeasi fata, toti cu camerele inchise. din acest motiv, mai bag si asincron. de ce sa ma enervez? si cu cine sa fac treaba?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica am la  a 8 a. acum ei nu  mai sunt hibrid. ci nebagandu-i in vacanta, i-a bagat  online. ca sa  zica ca invata ceva, ca-s an terminal. aha  [alcool]  am avut ieri 10 absenti la o clasa, ii strigam, nu raspundeau, in afara de aceeasi fata, toti cu camerele inchise. din acest motiv, mai bag si asincron. de ce sa ma enervez? si cu cine sa fac treaba?

La Marc toti sunt prezenti, dar fara camera. Marc a renuntat si el la camera, a zis ca nu vrea sa fie singur pe ecran. Pe mine ma enerveaza rau asta. I-am zis sa se puna in locul profului care vorbeste ca fraierul la un ecran gol  [zirea]. La el nu se pun absente daca raspund, dar n-au camera. La Andrei, in schimb, ii pun absenti daca nu-si deschid camera.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella am renuntat si la asta.

 

roli da, e f nasol pt mine, le mai zic, da degeaba. azi au deschis vreo 5 camera din 33,34 cati au fost. bine, alta clasa, ca aia de ieri...sunt speciali. am renuntat de mult sa am vreo pretentie de ei. doar ei si parintii lor au ffff multe pretentii nefondate. ca majoritatea din scoala asta, cred.

 

se pune absenta doar daca  copilul nu raspunde, camera o poate tine inchisa. dar ei au alte preocupari in timpul orei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella am renuntat si la asta.

 

roli da, e f nasol pt mine, le mai zic, da degeaba. azi au deschis vreo 5 camera din 33,34 cati au fost. bine, alta clasa, ca aia de ieri...sunt speciali. am renuntat de mult sa am vreo pretentie de ei. doar ei si parintii lor au ffff multe pretentii nefondate. ca majoritatea din scoala asta, cred.

 

se pune absenta doar daca  copilul nu raspunde, camera o poate tine inchisa. dar ei au alte preocupari in timpul orei.

Ohooo, iti cofirm eu ca au alte preocupari si daca au camera deschisa. Sunt multi tasking...sau multi tasTing !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am spalat la masina (de vase) paharele de bere, din cele 2 vitrine...avem 100  [:D] aveam mai multe, dar am dus si la ai mei, i-am dat si lui fratelo si colegei cumnatei...am mai pus la dat vreo 10, merg la fratelo si la ai mei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noile decizii, incepand cu 19 aprilie : se deschid terasele restaurantelor  [pk] plus cinematografele si centrele de fitness...concerte, teatru si alte evenimente cu 50 spectatori in interior si 100 in exterior....in casele de batrani nu mai e obligatorie purtarea mastii (pt ca cei de-acolo sunt deja vaccinati)...la job, daca se fac teste saptamanal, nu mai e obligatorie purtarea mastii (dar tb pastrata distanta)...home office insa ramane, acolo unde se poate...facultatile incep cursurile fizic (din decembrie au fost online).

 

Ce ma bucur, am rezervat masa luni la restaurantul mexican  [:D] eu am liber luni, e zi libera in Zurich (in oras, nu si in canton).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...