Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Si la noi au crescut preturile in ultimii ani. Imi convine la vanzarea casei, pt ca rezulta o diferenta considerabila fata de pretul pe care l-am dat acum 6 ani. Oricum atunci am luat sub pretul pietei, ca dezvoltatorul vroia sa dea repede in momentul ala ca trebuia sa cumpere teren sa faca mai departe case.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt 7° afara si bate din cand in cand un vant rece...dar in gradina, la soare, e chiar bine...am stat in maneca scurta si pantaloni 3/4 si nu mi-a fost frig..a tuns Marco iarba (care a crescut intr-o parte mult), eu am fost cu CTC-ul  [:D] daca nu sunt cu ochii pe el, tunde si ce nu tb..era plin de margarete, dar cresc iar...plus papadie  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roli, spor la casa! E bine ca va reconfigurati spatiul cum vreti voi. Acum cu pandemia si cu toate activitatile online, s-a observat f acut lipsa de spatiu intr-o locuinta :( Pana acum erau toti la scoli/munca si fiecare isi facea treaba acolo unde era. Asa, daca 2 copii imparteau o camera, isi faceau lectiile in aceeasi camera, la 2 birouri/mese diferite, nu era nici o problema. Dar 2 conexiuni pe meet in aceeasi camera, nu merge, nu te intelegi om cu persoana. La fel si parintii care lucreaza de acasa... E greu din acest punct de vedere...:((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O femeie din Cluj ,cu rapel Pfizer acum 2 luni, a facut covid si a murit.atat am citit pe burtiera. Sincer...in afara de o alta doza peste o perioada, nu mai am de gand sa fac nimic. Sa faca Dumnezeu ce vrea. Punct.

pai nici nu vad ce altceva ai putea face - cel mult sa nu te mai bazezi pe ce scrie pe o burtiera [:-)))]

 

 

https://www.g4media.ro/exclusiv-caz-rar-la-cluj-o-femeie-vaccinata-cu-pfizer-depistata-cu-covid-19-dupa-doua-luni-de-la-rapel-a-murit-in-sectia-de-terapie-intensiva-explicatiile-unuia-dintre-medicii-care-au-tratat-o.html

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...