Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primăvara se imunizează pinguinii


Recommended Posts

Deci sta sa ploua, ziceam ca dau o fuga pana La pod sub Gogu, dar nu cred,

Ca sa nu mai zic ca il astept pe ala sa ma ajute sa scot pompa din put sa o dau la reparat.

 

Dar cred ca niciun instalator nu se da in vant sa scoata pompa din put. Ba ca are pe putin 30 de kg, ba ca e plina cu apa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 944
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci sta sa ploua, ziceam ca dau o fuga pana La pod sub Gogu, dar nu cred,

Ca sa nu mai zic ca il astept pe ala sa ma ajute sa scot pompa din put sa o dau la reparat.

 

Dar cred ca niciun instalator nu se da in vant sa scoata pompa din put. Ba ca are pe putin 30 de kg, ba ca e plina cu apa...

 

La pod a fost cald si bine, ca doar au incalzitoare si e acoperit

 

de asta am fost ieri in Quantic, unde e mai misto sa stai afara la soare (care soare?! ma rog, macar a fost cald), si azi La pod, unde stiu ca nu conteaza cum e afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi m-am intalnit intamplator cu un amic la terasa - si a fost surprins cat de ok sunt cand ies singura.

 

i-am explicat ca atunci cand a venit la masa mea eu frecam telefonul nu ca sa stau pe FB, ci fiindca citeam o carte pe telefon

 

asta e reteta mea - de fiecare data cand nu-s sigura ca mai vine cineva (ca da, am niste prieteni asa nehotarati, incat niciodata nu-i cert ca voi fi singura   ) am grija sa am macar o carte salvata in telefon. acum citesc Ludmila Ulitkaia - "Daniel Stein traducator", si-mi place mult de tot, ca aproape toate cartile ei (cea pe care n-am putut-o termina a fost “Cazul doctorului Kukotki")

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La pod a fost cald si bine, ca doar au incalzitoare si e acoperit

 

de asta am fost ieri in Quantic, unde e mai misto sa stai afara la soare (care soare?! ma rog, macar a fost cald), si azi La pod, unde stiu ca nu conteaza cum e afara.

Da, stiu, imi pare rau ca nu am mai ajuns nici ala cu pompa nu a mai venit.

 

am avut azi toata ziua o greata pe mine de abia m-am abtinut sa nu vomit. Am luat metoclopramid si pentru vreo 3 ore a fost mai bine.

Nu stiu daca a fost de la vaccin ca totusi sunt in a 4 zi de la intepatura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Terase...vise...aici sunt închise din octombrie și nu se știe când se vor deschide.

Eu am mai ieșit singură sau cu copilul deși plăcerea cea mai mare e să ies la un pahar de vorbă.

Velvet, cum adică abia ai scăpat de un ospătar?

 

Azi ne-am bălăcit la piscină și am tras și un shopping neplanificat. Am intrat în mall să-i cumpăr copilului creioane și ne-am trezit în magazinul de haine. Era plin de haine de primăvară/vară și nu am rezistat tentației. Mi-am luat doi capri și două maieuri, copilului două cămăși, bermude de blue jeans și un șort de piscină.

 

Mai pe seară trebuie să fac curat la boxă, să scot din ea cauciucurile de vară și să trag aerele condiționate și ventilatorul mai în față. Miercuri "încalț" mașina.

 

Ieri am avut o stare foarte proastă din cauxa veștii cu mătușă-mea, azi mi-am revenit. Aș fi vrut să-i aprind o lumânare în biserică dar nu mai știu câte pers. au voie la slujbă și e destul de departe. Vin Sf. Gheorghe și Floriile, poate mă duc atunci.

 

Viviana, nu cred că poți avea astfel de reacții la 4 zile de la vaccin. Sănătate!

La mine vaccinul a fost cel mai ușor făcut până acum. Mai degrabă la antigripal aveam efecte nedorite.1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...