Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De-ale parului: dileme si gadgeturi


Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce culori vrei? 

Sa te duci neaparat la coafor, sa nu incerci acasa. 

Sigur ca ma duc la coafor, sa vad insa cind prind o programare!!!Nu stiu daca reusesc anul asta...dar incerc!!

 

Cum am spus, nu stiu ce culori, am sa ma sfatuiesc cu coafeza. probabil nuante (mai)inchise, staen-roscat...am sa ma consult cu tipa de acolo...desi inca nu am o coafeza a mea d e care sa fiu multumita!!(coafeza mea a plecat acum vreo 3-4  ani si de atunci nici nu am mai gasit pe cineva care sa o inlocuiasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-ti faci si nuante mai deschise la culoare, mie imi face 3 culori, ca ascund mai bine radacinile cind incepe sa creasca.

Vezi ca o data ce incepi sa te vopsesti trebuie sa o faci regulat, eu  ma duc a fiecare 6 saptamini. Am incercat sa las pina la 8 saptamini dar a fost prea mult; mie imi creste si foarte repede parul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu voi putea cu siguranta sa ajunh la coafor fa fiecare 6 saptamini, asta stiu sigur!!!

 

Si cum spuneam , nu vreau vopsit complet, ci doar suvite, cred ca asta nu necesita vizite asa dese la coafor.Sau????

 

Am fost de vreo 3-5 ori cu suvite si o singura data am facut consecutiv(bu-mi mai amintesc exact la ce interval) insa cofeza mea de atunci(aia buna [:)]) mi-a spus ca nici prea des nu trebuie ca ataca firul d epar.

 

Asa ca ma vopseam si gata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...