Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Noi am iesit astazi la miscare, vreme frumoasa asa ca am profitat si ne-am oxigenat prin padure!!

 

Astazi nu fac nimic, cind am plecat m-am intilnit cu vecina care mi-a curatat perdelele( are o curatatorie in  oras) si am zis ca le pun astazi, insa cind m-am intors din drumetie, nu am gasit-o acasa...deci las pe miine cind voi spala si geamurile(astazi le-as fi pus insa cu geamurile murdare [:)])

 

 

post-33577-0-57280100-1634468043_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi a venit furtuna secolului … ploua de rupe…. Maine va fi si n-ai rău.

Ieri când doar bura dar bătea vântul… când am deschis usa la terasa Pepper s a trântit  pe jos si nu a fost chip sa il scoatem sa facă pipi afara. 

Noroc ca am o terasa unde ii pot pune pad-urile sa facă acolo dar e  speriat si nu înțelege ce e cu vântul/ ploaia daca la noi asta e o raritate.

noaptea când bate vantul plânge si treb sa il luam pat. 
Săptămâna trecută doar o data la plimbare… 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Vreau  să-mi gasesc niște adidași  frumoși ca ai lui Redactor ( mi au rămas in minte aia roz) , dar toti sunt f scumpi, peste $90 si nu ma îndur.

am plecat sapt trecută după adidași si m am întors cu 2 perechi de ghete erau in sale si o grămada de bluze de toamna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v_am regăsit!! Nu am. Mai întrat de mult, am schimbat telefonul, apoi celui nou i-am făcut o baie nedorita, am uitat parole, setări.. Chestii.

Important este ca am revenit sa raportez mișcare, dar și putine kg în plus, am fost cam statica în afara sălii de sport, ceea ce nu e benefic deloc, dar sper sa reglez curând.

Am început s afac dimi eata ceva mișcare de stretching, ca ma țin toate încheieturile. 

Mănânc cam asa și asa, u eori sănătos, alteori scap în borcanele de dulceață.... Autoeducare mai multa, știu :)

 

Toată lumea e bine? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...