Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce repede a trecut si Crăciunul asta…am fost intr-o agitație  continua. 

Pe la doctori cu tot felul de programări si teste, ziua lui William, aplicațiile la facultăți…cadouri, pregătiri, clienții mei. 

Am reușit ieșire la mall si la restaurant cu sărbătoritul. 
 

Ce frumos e de Crăciun, lumea mai vesela, totul parca are alt farmec si mai uiți de necazuri. 

 

Vremea f rece si nu am mai văzut atita ploaie din 2010. Chiar cum isi dorea William sa aibă de ziua lui… sa simtă ca e iarna. 
 

Am ieșit cu Pepper doar in plimbări mici…
Noi ne am dezobișnuit de frig, vânt … ploaie. 
Noaptea când ploua si bate vantul, Pepper nici nu doarme in cușca treb să-l luam cu noi in pat. 

 

 in rest stam prost la capitolul exerciții fizice. ne am luat niște canapele noi sofisticate așa ca stampei mult  la tv… 

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Michelle, ai preferinte la 'muscare'? Sau musti pe cine iti iese in cale? [:-)))] Te mai ajuta si Pepper?

 

Eu sunt blanda nu musc, dar Pepper e belea. De ziua recunostintei au stat la noi niște prieteni de ai sotului...si am crezut ca ii sfâșie Pepper. 

Noroc ca ziua erau plecați dar seara , dimineata trebuia sa îl țin pe Pepper în lesa ca sarea la ei. Stătea cu ochii țintă pe ei  la orice mișcare ii latră și se dădea la ei. 

Au fost zilele de calvar. Nu s a obișnuit de loc cu ei... si nu pot sa înțeleg, ca e prietenos, nu face asa cu nimeni. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt blanda nu musc, dar Pepper e belea. De ziua recunostintei au stat la noi niște prieteni de ai sotului...si am crezut ca ii sfâșie Pepper. 

Noroc ca ziua erau plecați dar seara , dimineata trebuia sa îl țin pe Pepper în lesa ca sarea la ei. Stătea cu ochii țintă pe ei  la orice mișcare ii latră și se dădea la ei. 

Au fost zilele de calvar. Nu s a obișnuit de loc cu ei... si nu pot sa înțeleg, ca e prietenos, nu face asa cu nimeni. 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Cica ciinii simt oameni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...