Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Un An Nou cu sănătate si multă mișcare.
Azi a fost o zi de iarna superba, rece dar cerul albastru fără un pic de nor.

Am reușit sa imi scot si sotul la plimbare prin zona. William a stat acasă, a promis ca spală catelul după plimbare.
Data viitoare trebuie sa mi iau căciula si fular… dar trebuie sa mi cumpăr, ca nu am.

Iarna asta a fost ca niciodată, f rece si ploioasa… de cand suntem aici nu am purtat atit de mult gecile de iarna.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bun gasit in noul an!!

 

La multi ani, sa avem un an cu sanatate!

 

Eu am ieist astazi la miscare, daca la tine michelle e "frig" la noi e prea "cald", avem de citeva zile temperaturi foarte rificate pentru perioada asta-am avut si 16 grade [alcool] [alcool] sper sa revenim la temperaturi d eiarna!!!

 

eu am ieist astazi la miscare, imediat ma duc la dus, sa-mi fac unghiile apoi si ma bag sa marinez somonul si schrimpsii [:)]  pentru diseara.

post-33577-0-35966500-1641124225_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A cam plouat toata saptamana si e rece. De când sunt în California nu am avut asa vreme...si ăștia continua cu restrictiile la apa.

 

Luni am iesit la plimbare și am găsit un lanțic de aur cu un medalion, o inima din piatra ca de ametist(dar bineînțeles ca nu e adevarat) , oricum e superb.

Am pus anunț pe forumul local dacă l-a pierdut cineva, pana acum nu m a sunat nimeni. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...