Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Buna si La Multi Ani !

mai dau si eu un semn de viata ; cu vesti bune. De cateva luni sunt ff serioasa cu miscarea. Alerg de 2-3x/ saptamana, mai fac si plimbari rapide de minim 10km / iesire, mai dau si pe la sala si in urma unui eveniment personal am pierdut cele 5kg de care nu reuseam sa ma despart. Am revenit la 55kg cu un tonus si energie si o senzatie de lejeritate extraordinare. Stiu ca-mi lipseste modestia dar imi place mult ce vad in oglinda.

 

astazi am alergat la pranz 10km250 in 57minute. Am pierdut 2 minute caci unii taiau copaci si drumul era barat asa ca a trebuit sa facem un ocol prin padure. Am alergat prin ceata, aveam promoroaca in cap la sfarsit si o senzatie minunata. Frig dar frumos 

 

La multi ani Redactor ! si sanatate baiatului 

 

Va doresc o zi buna 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lea, ma bucr sa te citesc si felicitari pentru slabit si constanta!!

 

Ceea ce nu pot spune despre mine, de cind am terminat cu stresul, adica am bucatarie si casa in ordine, am pus citeva kg.Nici nu m-am miscat corespunzator, cam toata jumatatea anului trecut, ceea ce se vede.

 

Astazi avem vint foarte puternic ceea ce ma impiedica sa ies, sa vad miine cum este ca sunt libera.

 

M-am simiti foarte, foarte obosita saptamina asta, cred ca vremea asta inchisa, cu ceata multa, plaoie isi spune cuvintul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem o vreme excelenta, nu am nici o scuza sa ies.
Cer senin, 18’C.

azi m- a însoțit si sotul in pauza de fotbal. ce meci tare am văzut, San Francisco vs Los Angeles . Noi am ținut cu Los Angeles si au câștigat, merg la Super Bowl Majoritatea pe aici tin cu San Francisco.
Săptămâna asta am reușit merg la plimbări aproape pe fiecare zi, am făcut cateva poze/filme pt social media.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu sunt acasa astazi, am profitat ca nu mai bate vintul(asa tare ca de batut tot bate, de trei saptamini avem cu citeva pauze, vint foarte puternic) si am iesit la o tura scurta de nordic.

 

E ceva primavaratec in aer, desi e cam devreme de ...primavara.Inca nu am avut niciun ger puternic iarna asta.

 

 

post-33577-0-85470100-1644319501_thumb.jpg

post-33577-0-85470100-1644319501_thumb.jpg

post-33577-0-85470100-1644319501_thumb.jpg

post-33577-0-85470100-1644319501_thumb.jpg

post-33577-0-85470100-1644319501_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi am inceput din nou membershipul cu william la gym.el e pus pe făcut mușchi...draga de fiare, înoată, maninca bine...nu l mai recunosc. Un singur can de cola a băut toata luna ianuarie.

 

Azi am reușit sa fac 50 de ture de înot...ce bine fost!

 

Sper sa am timp sa mergem 3 x pe sapt .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...