Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am ieist astazi la o plimbare lunga, am fost pe jos pina intr-un orasel vecin, a fost un tirg de pinzeturi si aste accesorii si am crezut ca gasesc pe acolo ce ma intereseaza pe mine.

 

A fost innorat, nu foarte frig , insa a batit foarte tare vintul, la intoarcere chiar mai puternic decit la dus, am trecut cu bacul peste Rin si am mers pe malul Rinului, deci ne.a cam zburat vintul!!!

 

 

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

post-33577-0-50381400-1647795639_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu astazi stau linistita sa ma odihnesc, am avut o saptamina foarte grea, as fi vrut sa ies sa fac un pic de miscare , "sa ma dezmortesc" insa am facut un pic de smotru(asa de ochii soacrei cum se spune) si trebuie sa ma bag la bucatarie sa fac ceva de mincare.

 

Iar schimbarea la ora dvvara , nu ma avantajeaza deloc, am probleme mari de adaptare la ora de vara, prima saptamina , ma simt destul de obosita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a venit...iarna!!!! [:-)))] [:-)))]

 

Ieri m-am trezit cu peste 10 cm d ezapada si ningea mai ceva ca iarna.Astazi e ger(ma rog...) si inca avem zapada, eu m-am trezit cu usoara durere de cap...asa ca nu ies la miscare, ma si simt cam obosita, trecerea la ora d evara ma termina pur si simplu!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am trecut la pantaloni scurți . O sa fie 28 ‘C sapt asta.

 nu am fost la sala de luni.
Miercuri mi am scos o măsea de minte( nimic complicat ) dar mi a spus sa nu fac efort. Chestia e ca tot doare si acum… stau pe ibuprofene.

am fost doar scurte plimbări prin zona si mai lungi pe la cumpărături.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi cica ar fi ultima zi ...de iarna(iarna in primavara sa spun asa).Dupa ce toata saptamina a ploua, a nins, a fost urgan, astazi vad ca mai iese si soarele , insa bate in continuare vintul destul de tare.

 

De miine insa vine...vara!!! [:-)))] [:-)))]

 

Asa ca am stat linistita in casa astazi, nu am iesit la miscare, sper sa recuperez in zilele libere ce urmeaza!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi sambata am fost sa vedem facultatea lui william.

cum pe la noi vremea e cam la fel pe fiecare zi, nu ne-am obosit sa mai verificam si m-am imbracat cu o bluza din matase si pantaloni 3/4.  [batcap]

cand am ajuns acolo, frigul si vantul de pe lume...unele peroasne arau cu geci de iarna .

noroc ca avea sotul in masina...o bucata de material (asta e o alata poveste ) , mi-am facut-o shal si asa am reusit cat de cat sa ma mai protejez de vant.

mai tarziu a aparut soarele, dar vintul rece tot nu s-a potolit...6 ore am inghetat.

astazi si la noi a fost vant si cica toata saptamana viitoare ploua( parca doar o data a plouat anul asta).

incercam sa mergerm maine sau poimine la gym.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...