Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Au trecut deja doua luni de cind , duminica, merg la cimitir, prin padure, doar eu cu ginbdurile si lacrimile mele.

 

Imi este la fel de greu, durerea e la fel de mare si intensa, nu simt nicio bucurie, nu am nicio multumire, nu am niciun tel.

 

Letitia, de cind cu corona, nu ne-am mai intilnit si nu am mai mers in drumetii, noi am respectat intotdeauna regulile si recomandarile si totusi...

 

La mijlocul lui septembrie merg in Romania, insa voi face pomenirea de 3 si 6 luni, nu ma gindesc ca plecarea asta va aduce ceva relaxare sau usurare, doar voi schimba locul, insa durerea va merge cu mine.

 

Inca mai am de rezolvat diverse treburi administrative, de inlocuit contracte sau de trecut contractele pe numele meu, asa ca in cutia postala inca mai apar scrisori cu numele lui...

 

Am insa o nepotica-de la sora mea, ma bucura gindul ca mergem s-o vedem saptamina viitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 1 month later...

Multumesc tuturor!

 

Eu am venit din Romania-unde am participat la inmormintarea soacri mele-bunica baiatului, cu care am avut o relatie buna intotdeauna-eu am ajuns luni si inmormintarea a fost marti-am facut pomenirea de trei luni si imi continui mersul la cimitir duminicile.Asta inseamna undeva la 5 km.

 

La atit se reduce momentan miscarea mea, in ziua in care sunt libera, am atitea de facut ,incit nu mai reusesc sa mai fac si miscare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Duminica, de fapt in we am fost plecata la sora mea, a implinit saptamina trecuta o virsta rotunda, asa ca am fost plecati, deci nu am facut miscare.

 

Astazi insa am fost libera si desi nu m-am miscat in sensul obisnuit, am sapat in gradina, am curatat gradina, am maturat in curte de frunze, asa ca vreo doua ore am facut un alt gen de miscare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...