Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost astazi la cimitir, o vreme incredibil de calda pentru perioada asta a anului, nu am avut temperaturi sub 20 de grade cam toata saptamina.

 

In sfirsit , i-au placa pe mormint, m-a rascolit tare ziua de astazi.

 

Marti suntem liberi, o sa merg cu baiatul la cimitir si am sa vad poate am sa ies apoi undeva prin padure la miscare.Daca nu se strica vremea ca am inteles ca se va raci de saptamina ce vine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

michelle, sper ca esti bine, nu te-am mai citi demult?

sunt bine, Multumesc pt gândul tău.

Nu am  scris ca, după mulți ani am fost in sfârșit in România si am reușit sa stau 3 săptămâni.

Mi am revăzut tatăl ( e neschimbat doar cu mersul e mai greoi, dar are 87 de ani) , rudele, prieteni vechi, mi am cunoscut nepoțelele mici…care sunt mai scumpe decât imi imaginam .

am dormit o noapte de neuitat înconjurată de piese de arta deosebite la nepoata mea care e pictorița in București ( Isabella Stefani e pe fb / insta). 

am fost la țara, la mănăstiri, am vizitat locuri dragi, 

a fost o vacanța deosebita … parca a fost totul un vis, un vis frumos 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Anda ce alte activități faci ? Ai un grup cu care te întâlnești regulat? 

Nici nu imi pot imagina prin ce treci… ufff ce grea poate sa fie viata asta pt cei care rămân. 

am văzut si la tata si au trecut 10 ani. 

Nu, michelle...nu am niciun grup, inca nu sunt capabila de o viata sociala sa spun asa, a fost asa o exceptie.

 

Imi este inca foarte greu, cum spuneam, inca nu pot socializa desi uneori singuratatea ma apasa.

 

Voi avea la sfirsitul lui noiembrie -inceputul lui decembrie doua saptamini de concediu, prima saptamina o sa stau acasa ca am multe lucruri de rezolvat-inclusiv ceva vizita la medic, a doua saptamina o sa merg la sora mea.As fi vrut sa merg undeva insa singura...nici nu stiu ce voi face anul viitor in concediu.

 

Am sa vad cum am sa ma simt in primavara, poate ma voi alatura la diverse grupuri , cu diverse activitati.

 

Deocamdata nici sa lucrez nu pot, d-apoi sa fac alte activitati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu am facut absolut nico miscare, nu am avut timp, cum spuneam-am concediu urmatoarele doua saptamini, sper sa ma misc , trebuie sa vad cum strecor in prima saptamina si ceva miscare.In a doua o sa misc mai mult, ca daca merg la sora mea, o sa iesim cu bebe la plimbare.

 

Mi-am cumparat pantofi noi de drumetie, mi-am luat de la Skechers, sunt foarte curioasa daca ma voi simti bine in ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut absolut nico miscare, nu am avut timp, cum spuneam-am concediu urmatoarele doua saptamini, sper sa ma misc , trebuie sa vad cum strecor in prima saptamina si ceva miscare.In a doua o sa misc mai mult, ca daca merg la sora mea, o sa iesim cu bebe la plimbare.

 

Mi-am cumparat pantofi noi de drumetie, mi-am luat de la Skechers, sunt foarte curioasa daca ma voi simti bine in ei.

Concediu plăcut Dana! Sper sa te relaxezi un pic. Eu am fost in concediu saptamina asta, m-am refăcut puțin după covid și alte probleme. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...