Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Dana nu stiu cum e la voi, dar aici la biserici au si grupuri de persoane care au trecut prin evenimente dramatice, se intilnesc in pt companie, pt a se descarca emoțional.
Știi ca am mai spus ca ai nevoie de companie, nu neaparat socializare, petreceri …dar persoane care sa fie cu tine din când in când .
sunt grupuri si pe FB dar nu știi peste cine dai si treb sa si grija. Skechers sunt f buni si comozi pt mers pe jos. Sa ii porți cu plăcere si sa faci multi pași cu ei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

Eu mi-as dori foarte mult sa ma reapuc serios de miscare.

 

E drept ca nu mai am timpul care il aveam pina acum, cind sunt libera am foarte mult de rezolvat plus ca trebuie sa spal/fac curat...ma rog chestii din astea administrative , pe care acum trebuie sa le fac singura in totalitate, insa mi-as dori sa ma misca mai mult decit anul trecut.

 

Trebuie sa vad unde gasesc o grupa organizata de drumetie, care sa se tina saptaminal duminica si sa ma inscriu acolo.

 

Eu ma resimt ca nu mai fac miscare, ma supara soldurile, muschii...trebuie neaparat sa fac ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietena mea din San Diego, care e singura, si a găsit grup de drumeție pe FB. A fost in câteva drumeții in vara asta.

eu nu știu ce si cum o sa fac extra mișcare, incerc sa fiu consistentă cu exerciții acasă. 
William ma uimește cata dedicatie are, într-un an a luat in greutate 30 de lb (numai mușchi), zilnic e la sala si maninca sănătos. 
cand o sa plece la facultate vreau cat de cat sa imi fac un program mai eficient 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...