Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

Eu am iesit astazi la miscare, pentru inceput, am fost la cimitir, dus-intors, cam o ora de miscare.La intors e urcus mult si destul de dificil.

 

M-am simiti bine...trebuie sa ma intorc la vechiul "ritual" cu miscarea.

 

Sa vad cum va fi vremea duminica viitoare, sa vad ce traseu imi aleg.

 

Astazi am fost incaltat cu pantofii noi de drumetie-i-am mai incaltat pina acum, insa astazi a fost proba de foc sa spun asa-si m-am simitit bine in ei.Doar sireturile mi s-au desfacut de vreo doua ori, sper sa fie doar intimplare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

William mai e acasa pana pe 22, merge la sala 5/ 7 zile. m a uimit cu deducatia care o are pt dieta si workout, a făcut un corp extraordinar in numai un an.

Eu nu mi am luat abonament ca am prea mult de lucru si nu as fi avut timp, plus abonamentul la sala asta e exhorbitant, dar tare mult as fi vrut sa merg. 

in rest fac câte o plimbare cu Pepper, când nu ploua. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu nu mi am luat abonament ca am prea mult de lucru si nu as fi avut timp, plus abonamentul la sala asta e exhorbitant, dar tare mult as fi vrut sa merg. 

 

Si cat  te costa? Daca w. pleaca la uni, ce faci cu abonamentul? (sau poti anula usor?)

 

Noi am gasit o sala cu 40 e (poti invita inca pe cineva) sau 30e/luna individual. Pacat ca nu au si piscina. 

 

La multi ani(cu intarziere)  tuturor si un an cat mai sportiv.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si cat te costa? Daca w. pleaca la uni, ce faci cu abonamentul? (sau poti anula usor?) Noi am gasit o sala cu 40 e (poti invita inca pe cineva) sau 30e/luna individual. Pacat ca nu au si piscina. La multi ani(cu intarziere) tuturor si un an cat mai sportiv. [flo2]

I am luat doar pe o luna. 

$220/ persoana/luna, e cel mai bun gym din oraș. Eu pt înot m as fi dus cel mai mult. Au piscine încălzite indoor si outdoor .

o sa iau poate la vara 2 luni ca înot afara si stau la plaja, e super. acum e o vreme oribila.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am fost la gym cu William si am reușit un record personal de mișcare:

10 km pe bicicleta +100 ture înot (2,5 km )

 

Dupa atata ploaie a fost o zi super, cu cer senin, am inotat afara( apa era un pic încălzită) si m-am bucurat de soare. 
 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

100, ? Wau, felicitari. [flo2] In cat timp? Ce stil? Crowl? Eu ieri 1,5 km, doua ore si am fost rupta toata ziua. [bib] Dar sotul tau nu vine la sport cu voi?

Multumesc.
Nu am mai inotat de asta vara si eram deja obosita de la bicicleta.

 

Am făcut 2 ore inot. 

4 stiluri, cel mai mult front crowl and breaststroke, dar combin si backstroke si Butterfly sa nu ma plictisesc.

am învățat singura sa înot pe sub apa, ani de zile nu vroiam nici ma ud pe par

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...