Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cap.6


Recommended Posts

si afara ploua , ploua :-)) dar tot am iesit la mers

 

10,30 km intr-o ora 35min. A plouat aproape non-stop , noroc ca ultimul fâș cumparat de la Decathlon m-a protejat cu eficacitate

 

De maine se pare ca revine timpul frumos; ce bine ar fi caci ne cam tot ploua de ceva vreme + vant.
Va doresc o zi buna

post-128134-0-42215400-1622023175_thumb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 310
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si aici au venit ploile, daca e sa ma iau dupa meteo, o sa ploua cateva zile legat. Dar sper sa mai vedem si soarele.

 

Lea, e supeeer echitatia, faci o febra musculara la picioare de abia poti sa mergi. Si mie imi era teama de cai, dar am vrut neaparat sa fac, tocmai in ciuda fricii :)) bine, am cerut cel mai batran, bland si amortit cal posibil, si l-a tinut antrenorul de capastru toata sedinta.

 

Cu slabitul eu am "reusit" doar pentru ca a fost micuta bolnava, am chemat salvarea si m-am stresat maxim, nu am putut manca ( ea e foarte bine, o infectie urinara cu febra mare, e tratata acum). Dar uite doar asa am dat jos niste kg, altfel nu am reusit in niciun fel. Deci... tot postul e solutia. Doar ca in zile normale... am o pofta de mancare... uau :)) ca in adolescenta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce draguta e lucrarea, Andacos!

 

Eu am fost azi la sala, am alergat 40 de min pe banda, sper sa mai alerg de cateva ori pe spatamana, ca incep sa anchilozez.

 

Apar fructele mai gustoase, si legumele (am mancat niste rosii grozave) si o sa trec pe dieta de vara. 

Abia astept!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...