Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini 

 

Am petrecut un weekend fain...sambata am fost la mexicani cu cumnata  [:)] duminica am fost la socrii (socrela tocmai venise de la plimbarea cu bicicleta), i-am invitat la restaurantul din oras...i-am dus lalele, un buchet cu 3 feluri, toate nuante de mov...dupa ce-am ajuns acasa, ne-am plimbat o ora, ft cald si soae (28°), de m-am bronzat putin..dupa am stat in gradina, dar la umbra.

 

Am reusit sa ma programez mai devreme la vaccin  [pk] intai am prins loc pe 28 mai, aseara pe 18 mai....era sa prind loc chiar azi, cand are si Marco....dar tb sa fii ft ft rapid si m-am miscat incet  [:D] acum ma uit pt mandra, poate ii mut si ei programarea mai devreme.

Marco m-a intrebat daca nu am alte probleme  [:D] i-am zis ca momentan nu, vaccinul  problema mea.

 

Le-am comandat alor mei o comoda pt sufragerie, unde sa puna mama diverse; dulapurile de la bucatarie nu mai ajung, robotul de ex sta la boxa...vine in 2 saptamani, am gasit un site fain, de-acolo le-am luat si masuta de cafea (aveau nevoie in sufragerie de o masuta mica, langa canapea; am gasit-o cand eram in tara)..mobilier1.ro e site-ul.

 

Marco a tuns ieri iarba, crescuse iar ca nebuna.

 

Azi vreau sa fac curat si sa aranjez masa pt joi; maine tb sa merg la cumparaturi pt joi si sa ma epilez. 

 

La noi se raceste, ieri a fost soare, dar racoare. Azi e racoare bine.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata mi-am comandat telefon nou : Samsung Galaxy S20 Note  [:)] al meu nu mai vroia sa se incarce, m-am speriat ca raman fara telefon...acum e ok, dar se incarca destul de greu...o sa-l duc la cei de la Samsung, e inca in garantie...data trecuta am vrut tot un Note sa iau, dar nu aveau....asa ca acum m-am hotarat si am comandat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit telefonul si am instalat tot ce aveam pe cel vechi...e bine ca poti transfera tot, arata la fel ca cel vechi..numai ca dupa a tb sa instalez anumite app-uri (online banking etc), dar a mers usor...noroc cu tehnologia din ziua de azi  [:D]

 

Mandra a crezut ca e modelul care se indoaie si tragea de el  [:-)))] i-am zis ca nu as lua asa un model, nu stiu cat sunt de bune..si plus ca sunt ft scumpe. 

 

Mi-am facut cadou de ziua mamei, care a fost duminica...cred ca merit [ph34r] fac atat de multe pt altii, dar pe mine ma cam uit.

 

Mandra mi-a adus sambata pt ziua mamei un buchet de flori ft frumose  [il] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte incantata ca am gasit un bijutier de pe vremuri, care face modele deosebite. Lucreaza si cu aurul clientului. Ies mai ieftin asa, platesc doar manopera. Asa ca imi voi face si eu un cadou de ziua mea. Le dau acum in lucru, sa fie gata pana atunci. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, fii-mea a facut tura doi de vaccin. 

Cand a plecat de acasa a luat din greseala si telefonul meu.

Las' ca l-am cautat de mi-au iesit ochii din cap, chiar si in vasul de wc, dar m-am si dus la o vecina sa o rog sa ma sune.

 

Acum ma simt asa, injumatatita. am chef sa dau telefoane...  [:-)))]

Pana o ajunge ea acasa, ca trece pe la mall, e tacticoasa, nu intelege cat sufar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...