Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella, Viv, multumesc. se pare ca varul meu a facut infarct. nu stiau ca are probleme de sanatate. mi se pare de necrezut dar asta e...suntem mai fragili decat credem si e doar o secunda, o respiratie... intre aici și dincolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, 

 

Silvi, condoleante! 

 

Am fost si inca sunt un pic bulversata...saptamana trecuta a avut loc o comisie in legatura cu mama. Ne-au recomandat refacerea analizei IHC. Ne-am mobilizat toate fetele ei si ieri au plecat probele spre Cluj, inclusiv cele din 2015 cand a avut o alunita urata. Acum vedem ce va fi: este posibil o noua interventie ....vedem.

 

Bafta tuturor copiilor la evaluare!

Mihai are saptamana viitoare si tot saptamana viitoare va pleca la primul lui concurs la tenis de masa. Singur fara noi la Buzau.

 

Astea-s vestile mele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine nebunie mare zilele astea, atat la job, cat si acasa  [zirea] bine ca maine e liber; spus liber, ca noi avem musafiri, asa ca pt mine nu e liber  [bib]

 

Am fost ieri cu Marco la vaccin, la centrul unde suntem toti au Moderna...a zis ca super organizare, ca in aeroport...dai codul pe care l-ai primit cand te-ai inregistrat, primesti un numar, verifica CI si cardul de sanatate (pe-asta il citesc cu un aparat)...apoi pe o tabla apare nr si cabina la care mergi, te vaccineaza si tb sa astepti 15min...apare iar pe o tabla nr tau, atunci poti pleca...numai ca pe Marco l-a uitat sistemul  [:-)))] s-a dus el si le-a spus, ca trecusera 25 min si nimic...eu eram in masina, il asteptam...am crezut ca a patit ceva de nu apare....nu a avut nimic, aseara insa a zis ca il doare putin bratul.

 

Aseara am prins loc pt mandra vineri, pe 14  [ph34r] am tot butonat pana a aparut locul...ea avea pe 3 iunie, asa ca e bine ca merge mai devreme.

Eu am pe 18, dar tot caut, poate prind loc pe 14, sa merg cu ea  [:D]

Locuri libere tot apar, dar majoritatea dupa data de 18, ceea ce nu ma avantajeaza. 

 

Dupa ce vom face si doza 2, putem merge la cumparaturi in Germania, avem voie  [:D]

 

Azi la 3 e conferinta de presa a celor din confederatie, anunta noile masuri. 

 

Viv  [:-)))] aiurea fara mobil, te inteleg...eu mai vorbesc cu mama si ma trezesc ca imi caut mobilul  [:D]

 

O zi buna sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...