Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

Mianna  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] problema e plecarea ei, pe 15 august pleaca la ai mei, revine pe 11 septembrie si pe 16 pleaca la Seoul pana in iulie..asa ca vor sa petreaca timp impreuna, cat de mult pot....mi se pare normal, asa e la inceput...Marvin a zis ca o viziteaza la Seoul.

Cum ieri avea o rochie pana la fund, el i-a zis ca are picioare ft frumoase...asta asa e, pot sa confirm...e toata doar picioare  [:D]

Si a adus-o cu masina acasa aseara, ii ingheta fundul altfel...frig si ploaie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M-am epilat mai devreme. Am luat anul trecut o masina de incalzit ceara; parca e de jucarie. Azi am folosit-o pt prima data  [ph34r] am pus ceara noua, mai aveam un calup de 1 kg, nefolosit...ce bine miroase...a fost ft simplu, a durat ceva pana s-a incalzit (o incalzeste pana la 125°, apoi ajunge la 90°..e temperatura optimala pt epilat)...era soft si nu frigea  [:D] asa ca sunt ft multumita de masinarie, credeam ca e prea mica, dar am folosit doar 3/4 din ceara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine ploua de azi-noapte.

Tunete au fost aseara de mi-au zdranganit geamurile.

 

Silvi a avut petrecere si s-au hahait pana in zori. Eu am dormit din 2 in doi. Nu petrecerea m-a deranjat ci Maya. Atat s-a frecat, mieunat, jucat, s-a prins in sutienul meu ca pana la urma in loc sa dorm m-am uitat la vreo 3 episoade din NCIS.

 

Acum sunt cam obosita, dar am niscaiva acte de facut pentru prietena mea si abia apoi ma declar libera sa citesc in sunetul ploii si sa ma arunc in pat.

 

Aha, cu parfumurile, am avut tot felul de parfumuri la viata mea, din cele scumpe bineinteles.

Ca sa constat de putin timp ca imi plac parfumurile orientale. Nu, nu dulci. Cu baza de ambra si tonuri lemnoase - asa sunt cotate astea, ca parfumuri orientale.

Mi l-a adus fii-mea pe cel facut dupa baccarat rouge - imi place la nebunie si mai am unul arabasec facut prin emirate cred, care imi place la fel de mult.

Ambele sunt unisex.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a venit vara, cel putin saptamana asta.

 

Guvernul provincial a anuntat relaxarile de pe 28 mai si lumea a innebunit. Ieri, in mijlocul saptamanii, miercuri, au invadat o plaja la fluviu de a trebuit evacuata de politie ca erau mii de oameni, tineri in special. Fara nici o masura sanitara nimic, toti in costume de baie, lipiti, si mult alcool. Se comenta apoi in presa ca au fost trimisi pe sosele la volan o gramada de tineri in stare de ebrietate.

 

Tot ieri a fost o greva (nu a profesorilor) si am stat acasa. Am fost in parc vreo doua ore si copilul meu s-a jucat cu alti copii, unii cunoscuti, altii nu. Dupa luni de zile! Asa m-am bucurat pentru el. A purtat masca totusi, ceilalti nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...