Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

Azi e vineri, asa ca yupiii.

 

Vremea de cacao, iar ploua  [zirea] dimineata devreme a fost soare, Marco a iesit la alergat, dupa a plecat la birou.

 

Nu ma mai doare deloc bratul, asa ca yupiii.

 

La pranz merg la cumparaturi cu fratelo.

 

Maine plecam la 7 de-acasa, tb sa-i luam si pe socrii. Merg si ei cu noi la degustat de vin, apoi la hotel, iar duminica pleaca cu trenul spre casa. Prietenii nostri stau pana luni, duminica mergem pe munte si dupa-masa la apa termala. Pe munte e inca zapada, asa ca mi-am luat costumul de ski  [:D] Iar in oras sunt cam 10°, asa ca avem haine groase.

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

Weekend fain sa aveti, le noi e ultimul weekend prelungit pe anul asta. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

La multi ani cu sanatate, tutiror sarbatoritilor de azi !  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

Ramona a incept scoala fizic, ieri au dat test la roman, era anuntat de saptamana trecuta. Eu bucuroasa, ea nu.

 

Mihai e bine, doar ca nu a mai plecta la concursul de la Buzau (nu au strans numarul de copii) , se pare ca va avea altul in iunie.

 

Cam atat de la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De prima oara cand mi-a facut fii-mea sashimi mi-a placut enorm.

 

De atunci, in zilele de carne ale dietei mananc aproape numai asta.

Pregatit cu ton, sau cu somon, sau cu creveti.

Ea m-a invatat sa il faca asa:

Si tonul si somonul trebuie sa fie crud.

 

Il tinemm la frigider sa inghete. Inghetat il taiem feliute foarte subtiri si il asezam intr-un bol.

Turnam peste el ulei de susan incins amestecat cu sos de soia si seminte de susan.

e o nebunie de nebunie.

Eu il servesc si cu wasabi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa si la noi, in prima faza nu-si doreau reintoarcerea, intrebau cu groaza care mai e rata in Bucuresti si se uitau cu groaza cum scade  [alcool]

Isi doreau sa creasca, ca sa nu se duca  [fri]  Am zis: cum sa-ti doresti asa ceva? E o anomalie ce s-a intamplat, ceva anormal si au fost gasite solutii anormale, scoala s-a facut anormal in perioada asta... Ca le e frica de note, ca nah, s-au obisnuit mai comod, cu efoirturi mai mici. Ok, ce-o fi cu notele asta e, nu ma intereseaza notele, or fi putin mai mici, asta e, nu mai e 10, e 9, asta e..., ma intereseaza mai mult revenirea la normalitate (cu respectatul normelor sanitare, evident), revenirea interesului cam cum era inainte, mai vad oameni. Daca s-au mai vazut cu colegii, s-au mai acomodat si sunt ok acum. Da, si ei au teste in perioada asta (ca trebuie sa mai ia note). IN online, era mai mult loc de intors, mai vorbeau ei pe whapp, mai rasfoiau, aveam metode, la clasa nu le mai merge, de aici spaima.

Buna ziua!

 

La multi ani cu sanatate, tutiror sarbatoritilor de azi !  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

Ramona a incept scoala fizic, ieri au dat test la roman, era anuntat de saptamana trecuta. Eu bucuroasa, ea nu.

 

 

 

La multi ani sarbatoritilor de astazi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi de la mine. Imi zice forumul ca nu am mai scris de o luna  [fri]

 

Nu am vesti prea bune: la mama a revenit cancerul la sanul celalalt. Macar este neinvaziv dupa prima analiza, o asteptam pe a doua. Se va opera curand. 

 

Si o veste buna, Patricia a facut 11 ani miercuri. Ma uimeste cu cat este de empatica si calda si in acelasi timp si pisichera. 

 

Sper sa sunteti bine toti.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, La multi ani Patriciei! sa fie sanatoasa, norocoasa si sa fie inconjurata numai de oameni buni! [flo2]

sanatate mamei tale! sa se termine cu bine, recuperare usoara dupa operatie. 

am vazut ca nu ai mai scris. mai multa lume e absenta in ultima vreme...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...