Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

Servus pinguini

 

Salutari de la aer curat si rece  [:)] azi mergem pe munte si dupa la apa termala.

Ieri a fost fain, la degustat de vin am stat afara, la soare. M-am bronzat, am nasul rosu  [:D] dupa ne-am cazat, am dat o tura prin statiune si am fost la cina...am picat lati la 9.

 

Duminica faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

am avut un week-end placut. Mi-am facut km cu bicicleta.

Am si cazut si sunt plina de vanatai. Batea vanul din fata, m-a depasit o masina in viteza, m-a dezechilibrat si cum portiunea de asfalt are cam 10 cm inaltime fata de teren, io am pus frana dar am pus piciorul jos, nu pe asflat ci pe marginea santuletului.

am fost ok. Vanataile le-am vazut a doua zi si nu mi-a venit sa cred cat de mari si uarte sunt.

Noroc ca am avut Alle sa ma ung.

 

La silvi a venit in vizita un prieten care s-a despartit. Ea este prietena cea mai bbuna a fii-mii. Atat de tare sufera el... Iar ea nu i-a spus nimic fii-mii.

Nu mai traisem de mult drame din astea.

Asa rau imi pare, eu sper sa isi revina si sa ramana un cuplu.

 

Cu dieta, merge bine. e ultima zi de vegetale. Ma si mir ca am atata vointa. Mai ales la partea cu vegetalele. Aveam 81 de kg, acu am 76.  Io zic ca pentru 2 saptamani e ok.

De maine o incep cu carnea si abia astept sa mananc somon si ton si creveti facuti de fii-mea cu sosul ala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

altfel numai enormitati am citit prin ziare

 

Telecabina care a cazut in Italia pentru ca s-a rupt un cablu si au murit 14 persoane, 1 copii grav  la spital.

Avionul Ryanair interceptat de aviatia din Belarus, numai ca sa il aresteze pe un opozant al regimului Lukasenko, aflat in avion. Opinia internationala e ramasa fara cuvinte. Sper sa reactioneze dur.

 

Cum am scapat cat de cat de pandemie cum au inceput porcariile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si noi ieri de telecabina, asta dupa ce fusesem pe munte cu telecabina. Prietenului nostru ii e frica de inaltime, asa ca a tinut ochii inchisi. Din cate am inteles, reviziile nu au fost facute cum tb, ceea ce nu e cazul in Elvetia.

 

Despre avion am auzit de dimineata, sper sa se poata face ceva pt el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am petrecut si ieri o zi faina. Si am avut soare. Suntem la fata rosii ca racii  [:D] intai am fost pe munte cu telecabina; m-am plimbat putin prin zapada, inca se poate schia. Dupa Marco i-a dus pe socrii la autobuz. Dupa-masa 2 ore la apa termala si dupa cina. Au un tartar de ton ft gustos, asta am luat eu in ambele seri.

 

Azi e inorat, in curand plecam spre casa.

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

eu nu m-am uitat pe stiri deloc. am citit acum la voi ...

 

am fost in week-end pe coclauri. am admirat bujorii, am stat la aer, am inaltat un zmeu. ieri ne-am bronzat, asa tare ardea soarele. mica era rosie toata. C nu e cazul, ea e deja neagra si se face si mai si.

 

Velvet, felicitari si tie si fetitei muncitoare!

 

Ioana, multumesc de grija. C e bine, doar si-a rupt pantalovii si si-a facut o julitura, care are deja coaja. cu genunchiul cu ligamentele praf e ok. a facut recuperare si teoretic a facut o luna antrenament segmentat dar nu a respectat pauza... nici bandajul elastic nu l-a purtat decat cand o durea mai tare. partea buna e ca nu o mai doare cu toate ca s-a mai inaltat de atunci (174  [fri]  )

 

Ella, ce de M la voi! sunt frumoase indragostelile astea in adolescenta/tinerete mica...plecarea ei o sa le mai taie din elan [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...