Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

[:-)))]  [:-)))]

 

Mi-a placut asa mult asta ca am plasat-o mai departe starnind hohote de ras. A primit distinctia  gluma lunii iunie.

de mine s-a si facut misto, ca dupa ce-am dat-o mai departe, am scris ca ma pregateam sa ies la cumparaturi - si am fost intrebata: "imbracata asa?" [:-)))]

 

 

aaa, pardon, eu vorbeam de poza "prima zi de vara" [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

de mine s-a si facut misto, ca dupa ce-am dat-o mai departe, am scris ca ma pregateam sa ies la cumparaturi - si am fost intrebata: "imbracata asa?" [:-)))]

 

 

aaa, pardon, eu vorbeam de poza "prima zi de vara" [:)]

[:-)))]

 

Oricum maine si poimaine s-au anuntat 30 de grade.

15 maine si 15 poimaine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua!

 

La multi ani! A fost ieri dar eu nu am intrat de mai multe zile. [:)]

După cum va ziceam, ieri am lucrat. Pentru ca a fost cod portocaliu si chiar a plouat toata ziua am mutat actiunile in interior. Cu toata ploaia si frigul am avut participanti foarte multi, chiar prea multi. 

fetele mele au stat cu dl. tati. au fost la pestariu - asa ii spune Iuli acvariului, apoi cand am terminat si eu am mers la pizza si am comandat pinguini - niste pinguini foarte, foarte deliciosi!

 

 

post-52446-0-45144500-1622622156_thumb.jpg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguni

 

La noi e soare si cald, 24°...sper sa ramana asa.

 

Mandra are azi ultima zi de scoala. Au trecut 3 ani, nu-mi vine sa cred. Nu sta pana la 4, in pauza de pranz vine acasa. Daca nu era pandemia, ar fi avut petrecere dupa. Oricum nu are legaturi stranse cu cei din clasa, doar cu una din fete se mai vede (dar ft rar).

 

Eu traiesc momentul, nu ma gandesc la ce-o fi sau ce-o pati  [ph34r]

 

Marco e la curs, vine vineri seara acasa...asa ca ne facem de cap  [:D] aseara am fost cu Marcia la mall si am luat bubble tea. 

 

Duminica mergem la prietenii romani la gratar  [:D] vin si fratelo cu cumnata. Eu vreau sa fac guacamole, prietenii nostri sunt fani. 

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra si cu Marvin nu sunt impreuna: au o relatie romantica, vorbesc non-stop, petrec timp impreuna...dar oficial nu sunt o pereche  [ph34r] a zis ca nu vrea o relatie acum, pt ca pleaca in curand si nu vrea sa ii fie greu...cand revine, daca vor fi inca singuri amandoi, atunci da.

 

Marvin e dintr-o familie bogata; plus ca are un salariu ft bun (ok, in IT asa sunt salariile) si strange si bani..casa in care sta e a parintilor lui...plateste chirie (dar putin), ceilalti 2 prieteni platesc mai mult...mama lui are un restaurant tailandez....mandra a zis ca e partida perfecta [:D] si frumos si destept si cu bani...si jumate asiatic (chinezo-cambogiano-tailandez).

Si in copilarie a stat in Aruba. 

 

Si o place mult pe Sheela, zice ca e pisica lui  [cupisi] datorita ei vrea si el sa ia o pisica. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra si cu Marvin nu sunt impreuna: au o relatie romantica, vorbesc non-stop, petrec timp impreuna...dar oficial nu sunt o pereche  [ph34r] a zis ca nu vrea o relatie acum, pt ca pleaca in curand si nu vrea sa ii fie greu...cand revine, daca vor fi inca singuri amandoi, atunci da.

 

cat ma distreaza chestiile astea... [:)] (mai stiu eu pe cineva, si stii si tu  [:-)))] ). de parca inima tine cont de ce s-a declarat oficial  [fri] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...