Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

De luni apare certificatul covid, care este compatibil cu certificatul emis de UE. 

 

E valabi 6 luni : 

-de la a 2a doza a vaccinului (noi avem doar Moderna si Pfizer)

-de cand ai avut boala (incepand cu ziua a 11a) - dar tb sa ai test PCR, testul antigen nu se accepta

 

Si in el se trece si testul PCR (pt 72 ore) sau antigen (pt 24 ore), valabil pt calatorii. 

 

Il vom primi pe hartie sau in app, ca si cod QR. Codul apare si pe hartie si poate fi citit de tarile UE/Schengen. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella, felicitari Marciei pentru tot ce a realizat anii astia, pentru cat de frumos a crescut si s-a maturizat. Sunt sigura ca va avea in continuare o viata interesanta, cu realizari frumoase! 

 

Noi avem weekend cu invitati, prima parte a sarbatoriri copiilor, cu nasii lor , mama soacra si prieteni nostri cei mai buni. Inca nu am ales, nu am comandat nimic cadouri pt ei. Sper sa imi vina inspiratia cat mai repede, ca timpul zboara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, felicitari Marciei!

La noi se anunta frumos in weekend. Dar vom sta pe langa casa, ceva bicicleta sau plimbari scurte, pt. ca Marc trebuie sa traga tare. Avem timp toata vara de distractie. Sambata viitoare va fi cam pierduta pt. invatat, ca o sa-si scoata prietenii in oras de ziua lui. 

Sunt incantata ca am finalizat tot traseul de concediu. Iese cum ne dorim,  incadrandu-se cu brio in buget.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vesti proaste de la noi, in pacate. Blocul nostru a ars partial azi noapte, suntem evacuati la hotel doar cu hainele de pe noi. Nu stiu cat de afectat e apart nostru dar este in zona critica. Nu stiu daca se va putea intra macar sa luam ceva din lucruri. Suntem epuizati, la 3 jumate dimineata de abia ne a cazat. Nu credeam ca vom trece vreodata prin asa ceva dar s a intamplat. Nu-mi.pasa de lucrurile pierdute, dar va trebui sa ne cautam alt apartament.

Stam la hotel, apoi la prieteni,deocamdata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur foarte aiurea sperietura si stresul. Dar zic si eu: bine ca sunteti voi bine. Sper sa gasiti solutii cat mai repede. Va imbratisez tare! Ma bucur ca nu ati patit voi nimic! Incearca sa fii calma si puternica, cere ajutor si ai rabdare, se vor aseza lucrurile. [pup]  [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...