Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

noi am avut iar weekend plin. C a avut concurs. a venit pe 2 la categoria ei de varsta. se putea si mai bine dar e ok, e multumita. Mica a alergat si ea, la copii 4 si a venit pe 21 ceea ce e o mare performanta avand in vedere cati copii cu 3-4 ani mai mari ca ea abandonau. nu a fost competitie dedicata sportivilor, a fost cros pentru ziua olimpica. 

 

nepotica mea a implinit 4 ani si am avut petrecere la curte. iar duminica am biciclit si am stat la soare. dl. sot a luat bicicleta Crinei si C pe cea veche si au facut o cursa... mai avea putin dl. sot si lesina dar nu s-a lasat. nu a mai mes cu bicicleta din liceu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi am avut weekend plin : sambata am fost cu pisica la vaccin, a dormit non-stop dupa...si ieri la fel...spre seara am facut o plimbare cu Marco pana la mexicani.

Ieri am fost la prietenii romani, la gratar. Dupa ce am venit, Marco a plecat la cazarma, pt ca azi incepea devreme si traficul spre Luzern e nebun lunea dimineata. Asa ca el a dormit in cazarma si eu am dormit cu Sheela  [cupisi]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la mine!

 

Fleur, ce patanie, bine ca nu aveti voi nimic! 

 

Bafta Marciei la examene!

 

Laura, v-am admirat pe FB . Sa stapaniti santosi masina!

 

Silvi si Mihai a avut sambata primul lui concurs. Au facut grupe de vasta si in grupa lui din 6 copii el a fost al 5 -lea. Mi-a placut mult cum a gestionat o parte din meciuri, dar se vede ca nu are experienta.  Usor, usor...

 

Au venit si rezultatele mamei de la Cluj si s-a confirmat ca va avea nevoie de o doua interventie. Vom vedea cand dupa consultatia mamei la medicul chirurg. Mama e cam daramata, dar speram sa treaca si peste hopul asta...

 

Cam atat de la mine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi pt 3 zile (vineri-duminica) : 1077 cazuri noi la 58mii teste, rata e 98, factorul de reproductie 0.75, 12 decese.

 

5.2 mil vaccinuri administrate, 2 mil de persoane au ambele doze.

 

Vad ca la noi varianta indiana a virusului are preponderenta de 0.8% (pt 7 zile). Celelalte variante au 0%. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am dus copila la scoala, o recuperez cand termina. Ii era frica, i-am zis ca nu are de ce, face ce stie si asta este. Aseara a repetat si a facut teste pana la 11, cand am trimis-o eu la culcare. La 6.30 ne-am trezit.

Mai are maine si gata saptamana asta.

La examenul oral de la germana cica au analiza de text  [zirea] adica sa spuna ca la inceput e subiect, la final adjectiv etc etc...si asta asa elevat  [ph34r]

 

Azi Marco face rapelul cu Moderna  [:)] Marcia urmeaza vineri, eu pe 15.

 

Joi merg la birou dimineata, seara la manichiura.

Sambata la curatat de dinti, iar duminica ne vedem cu prietenii din orasul de langa la restaurantul mexican. Ii invitasem la noi, dar ea cica nu mai face vizite  [fal] imi explica ce si cum cand ne vedem.

 

La noi azi e inorat, a plouat toata noaptea. Dar este zapuseala. 

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, bravo! Bine ca aveti haine suficiente [:D] Eu nu cred ca am rezerve pt 2-3 luni, cred ca ramaneam in fundul gol pana acum  [:-)))]

 

Bafta Marciei! Cat trebuie sa ia, minim 3? (la voi sunt note de la 1 la 6, 1 minim, 6 maxim, parca?) Stiu ca in Germania sunt tot de la 1 la 6, dar 1 e cea mai mare, in Franta de la 1 la 20... fiecare cu sistemul ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...