Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

e o melodie pe care o ascult in ultima vreme aproape nonstop - inna- flashbacks. o stiti? nu stiu ce mi-a casunat pe ea ...

 

in alta ordine de idei dezordonate, mica are vineri sedinta foto de final de grupa mijlocie. sper sa nu inceapa sa faca varicela piticii si sa se strice toata sedinta foto...

C are teste la diverse materii si proiecte de final dar nu e stresata deloc, asa e ea zen.  [:)] pe de o parte e ok dar pe de alta parte as vrea sa fie mai ambitioasa/bataioasa...

 

soacra mea tot se simte rau in ultima vreme. am mers pe la diversi medici dar tot nu e ok. pe 23 o sa mergem la alt medic. pana atunci are tratament si de la cardiolog si de la reumatolog si de la fizioterapeut... dar e greu ca e tare necooperanta. ieri mi-a zis ca o bulina nu o mai ia ca de la ea i se umfla un picior, o vena ceva la picior. si o intreb ce pastila si de unde stie ca de la ea se intampla asta. nu stia ce pastila...se uita pe tub si cica Vit D [batcap] si ca e de la ea sigur ca o ia la pranz si apoi se pune in pat si simte ca ii pulseaza o vena la picior...si tot asa. asta e doar un exemplu dar e tare dificila si nu stiu ce sa ma mai fac cu ea. 

 

la mine la munca e nebunie dar asta nu e ceva nou. 

cam asta e raportul pe frontul de SE.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, zici ca soacra ta e mama prietenului nostru, care nu vrea sa se vaccineze  [batcap] pt ca are INR-ul 5 si medicul i-a zis ca nu care cumva sa se vaccineze...am inteles ca e o mare prostie, dar nu o poate convinge nimeni.

 

Si las-o in pace pe C, se descurca ea cu siguranta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...