Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am alergat mai ceva ca la curse : am dus prietenii romani la aeroport (stau langa Basel si au zburat din Zurich la Bucuresti, asa ca au lasat masina la noi), dupa am fost cu mandra la vaccin, dupa la cumparaturi cu fratelo.

 

Am pus si 2 masini de rufe la spalat, e atat de cald, incat s-au uscat imediat. 25°, dar se simt ca 35°, din cauza de umiditate mare. In gradina la soare te prajesti. Am deschis 2 umbrele, cred ca mai aduc una.

 

Mai tarziu duc mandra la cinema, merge cu prietena ei, iar dupa doarme la ea. 

 

Marco s-a dus sa-l ia pe unul din gemeni, se vaccineaza la noi in canton, dupa vaccin il duce la prietena lui (care sta la noi in canton). Are vaccinul la 9, asa ca intai mergem toti 3 la restaurantul mexican.

 

Weekend fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

La noi ploua, ploua, ploua. Mai stam putin si iar ploua. Cand ne plictisim ploua din nou.

Cand radem ploua. Cand deschidem geamurile ploua.

 

Ieri m-am uitat la tenis. La finala de la Roland Garros dintre Djoko si Tsitsi.

Am tinut cu Tsitsi, lasa ca e grec de-al meu, dar mai e si frumos si la 1,93, iar Djoko mi se pare a fucking machine.

 

Altii au fost cu fotbalul. Nu imi place fotbal.

 

Fleur, cum sunteti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna! 

Noi am avut un weekend plin. Sambata au avut copiii invitati si am asigurat  "logistica" pentru petrecere cu 12 adolescenti. I-am cunoscut si pe prietenii noi facuti printre colegii de clasa (nu am avut ocazia sa ii cunosc pana sambata) , toti foarte politicosi si cu bun simt. Mi-au placut tare mult. Au venit invitatii pe la 12 si au plecat dupa 21. S-au jucat diverse ,au barfit   stat mult la povesti, au ascultat muzica buna , au mancat bine, s-au uitat la meciurile de fotbal de la Euro unii dintre ei. Toti au declarat ca le-a placut mult la noi si vor mai veni daca ii invitam. 

Ieri am fost la o nunta in Iasi, asa ca abia am reusit sa adun 5 ore de somn asnoapte. Azi sunt cam rupta, am si o zi plina de meetinguri, blex-blex.

 

Copiii mai trag tare saptamana asta cu ceva teme, proiecte, referate, mai cate un test. Abia asteapta vacanta!  (si eu pe langa ei, sa nu ii mai aud plangadu-se). 

 

Si la noi e rece si ploua zilnic. Vreau vara!  [:(] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...