Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

Ceva emotii este normal sa aiba, numai cine nu invata deloc, nu are nici un fel de emotie  [:)]

 

Mult succes, tin pumnii, ganduri bune, sa fie inspiratie, concentrare, de asta are nevoie! Ca in rest a invatat, si-a vazut de treaba  [flo2]

Laura, Viviana, Fleur, Marion, multumesc!

A plecat senin si linistit, cel putin asa parea, desi zicea ca n-a mai dormit de la 5.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma bucur ca Elvetia s-a calificat pt optimi  [:)]  pana acum sunt 2 echipe pe locul 3 care au punctaj mai slab ca noi, asa ca yupiii...oricum va fi ft greu meciul, nu se stie cu cine....si s-ar putea sa joace la Bucuresti  [ph34r]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua de la soare! In sfarsit a iesit soarele dupa aproape o saptamana de ploi si gri. E atat de verde peste tot, dar si foarte mult polen si puf in aer ca nu stiu cum suporta cei care sunt alergici. Bate vantul si mi-a scuturat trandafirii si bujorii de erau infloriti.

 

Ma dor asa de rau picioarele din sold, abia merg. Nu prea dorm de cateva nopti si mi-s chiauna rau de tot. Mare greseala am facut si duminica cu pantofii cu toc, am zis ca o sa fiu ok ca merg cu masina, nu merg mult pe jos pana la pub. Nu stiu ce o sa fac la nunta weekendul viitor, cred ca o sa stau doar la biserica si prima sampanie si poze si apoi trec pe sandale plate. M-a durut rau spatele si dupa ziua mea cand am fost la Ritz si am fost o zi intreaga pe tocuri. Imi place sa port tocuri, dar vad ca spinarea mea nu e de acord. Nu cred ca toate durerile astea sunt doar de la tocuri, ca s-a adunat si boala peste si tot efortul fizic facut de cand ne-am mutat.

 

laura25, multumesc de pozele cu plaiurile copilariei mele. [pup] Daca nu ma inseala memoria, dealurile alea sunt exact cele de langa satul bunicii mele. Le iubeste si Mr. mult de tot. Imi aduc aminte odata ca am oprit masina sus pe deal langa padure si a coborat sa admire dealurile, padurile, satele de pe vai ...  Ce am ras la raiul pisicilor!  [:D]  Trebuia sa opresti la mama sa il lasi ca ea e disperata dupa un pisoi, a avut 2 pisici si una i-a murit si una a plecat de acasa. 

 

Fleur, ce ma bucur de vestile bune!! Sa fie intr-un ceas bun si La multi ani sanatosi si frumosi lui Eric!  [artif]  [s] 

viviana, tu esti doamna Curcubeu!  [:)]  Hai ca vine soarele si vara pe la voi saptamana asta, am vazut prognoza. Noi ieri prima zi de vara am avut 10 grade, nori gri, vant si ceva ploaie. 

 

Roli, mult succes baiatului! Sper sa ii treaca emotiile si fie bine.

 

Velvet, te-ai mai acomodat cu noua scoala? Acusi se incheie anul. Ce planuri ai de vara&vacanta?

 

Judoka, ce bine arata prajitura. Vreau si eu! acum vreo 3 saptamani am facut si eu un tiramisu bun de tot, mandrei in loc de cafea i-am inmuiat piscoturile in lapte de cocos si i-am presarat fulgi de cocos peste crema... a iesit grozav de bun! [pofticios] 

 

Ella, multa sanatate Marciei. Eu nu mai am amigdalele, mi le-au scos cred cand aveam nu mai mult de 5 ani si imi aduc aminte ce experienta horror a fost.  [fri]  Ce poze frumoase de la munte. Acum 6 ani pe vremea asta eram si noi prin St. Moritz in varf de munte si erau vreo 37 grade. Inca era zapada pe ici pe colo, iar privelistea de sus peste vale... de poveste! Langa resturantul de langa telecabina era un loc de joaca si s-a dat Sophia pe tobogan si precum era cu fustita i-a fript fundu` si nu s-a mai dat pe el. 

 

Nu mai stiu ce am citit, mi-s chiauna precum ziceam mai devreme. Ieri am terminat de sapat si pus florile. Nu imi ajungeau, mi-am mai luat si de la castelul unde am fost sambata ca prea erau frumoase.  [batcap]  Tot ieri am avut electricianul si m-a schimbat toate lampile in casa si tot ce tine  de ele. In sfarsit s-a facut lumina!  [:-)))]  Mai trebuie sa vina intr-o zi sa schimbe tabloul electric dar precum trebuie sa intrerupa curentul pentru cateva ore si Mr. munceste de acasa, va trebuie sa vina intr-o sambata cred. A ramas sa mai vorbim cand, ca trebuie sa mai cumpar niste lumini pentru afara sa mi le monteze si niste senzori ca vreau sa am lumina cand vin noaptea de la crasma sa vad pe unde merg. [clo]

 

Imi termin cafeaua si ma duc la treburile mele. Incep cu maturatul teraselor ca e covor de petale de la trandafiri, bujori, caprifoi, frunze. Tot azi imi ajunge scara si am de sters geamurile, dar trebuie sa il astept pe Mr. sa ma ajute sa tina scara ca mi-e frica fara el, nu cumva sa cad si sa nu aiba cine ma prinde.  [biz]

 

O zi frumoasa si cu mult soare!  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphitza, imi pare rau de durerile de spate. Probabil ca s-au adunat mai multe si tocurile au pus capac. 

La nunta incearca sa imbini eleganta cu comoditatea, sanatate si confortul fizic/mental sunt cele mai importante in ecuatoa data. Poti si eleganta si cu lucruri mai comode, sau mai bine zis cu care te simti bine. Tu esti o fiinta placuta si eleganta prin felul tau de a fi, e adevarat uneori ca si haina face pe om, dar nu in totalitate  [flo2]

Ai grija de tine si distractie placuta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...