Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

[hia]

 

Fleur La Multi Ani baietelului tau! sa fie sanatos! ma bucur ca ai rezolvat cu apartamentul!  [flo2]

 

Roli succes baiatului si note maxime! 

 

Strumphi  [flo2]  de nevoie a trebuit sa ma obisnuiesc, dar...foarte multe nu-s pe gustul meu. din pacate. vreau sa fac multe vara asta, dar nu stiu daca si cat o sa reusesc. unul din planuri e sa merg in Grecia, n-am mai fost de 3 ani si e tara sufletului meu. o sa merg singura, cred. asta e. te pup. sa treaca din dureri. stiu cum e, nici acum n-am ajuns la neurolog cu spatele meu praf.

 

o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

Fleur, la multi ani si aici lui Eric! sa fiti sanatosi amandoi!  [flo2]

 

Laura, sa va traiasca pisi si sa se imprieteneasca cu ceilalti locatari.

 

Roli, cum a fost la examen?

 

Miana, daca Luca a zis ca a fost usor sa il credeti ca e baiat destept!

 

Strumphy, imi pare tare bine ca ai revenit si ma bucur si ca sunteti bine. cred ca tu esti sufletul grupului si povestitoarea nr. 1. eu nu am asa multe cuvinte in stoc [batcap]

fetele sunt bine, multumesc de intrebare! C termina scolita, nu s-a omorat prea tare, nu stiu ce medie va avea dar cred ca undeva pe la 9.30. a invatat sa mearga cu bicicleta si cam asta ii ocupa tot timpul+ citit de orice fel si antrenamente cat mai multe [:)]

mica termina si ea grupa mijlocie si se bucura ca acum e mare.

Spor la finalizat baile, instalatii, lumini etc. zici cand termini sa venim in inspectie [:-)))]

 

Monica, pana la urma vine C la Bucuresti de joi. vineri are o proba si sambata alta. i-am spus sa se uite dupa Ana ta. C e c2 iar A C1 si au si probe diferite cred dar i-am aratat o poza poate o identifica.

 

sambata am fost la nunta, cum va ziceam. ne-a prins putin ploaia la sedinta foto dar a fost ok. a inceput zdravan sa toarne dupa ce am ajuns la restaurant. 

duminica ziua Sofiei s-a anulat sau amanat, nu stiu exact, din cauza ca era in aer liber si a ploua toata ziua.

ieri a fost frumos am iesit cu bicicletele, eu si C, mica cu trotineta si tati cu cainele. eram un grup tare ciudat. ne-am intors devreme de la tara ca C avea antrenament.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marc a zis c-a fost usor. Mie mi s-a parut cu chichite. Una peste alta a facut 3 greseli de gaga  [bang] ...pe care n-avea nici un motiv sa le faca...2 de ortografie si una de bifat raspuns gresit la o grila. Conform calculelor mele, pierde 30 sutimi, daca oi face eu corect. Asta daca tot restul e perfect, cum crede el si compunerile sunt pe placul corectorilor.

Trag aer, ma calmez si astept ziua de joi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra pe 2 iulie vede rezultatele la examene online  [ph34r] i-am zis ca ce-o fi, o fi...e bine ca sta acasa saptamana asta, a prins-o oboseala si se cunoaste.

 

Prietenul Marvin e de ieri in armata..3 saptamani nu vine acasa, din cauza pandemiei...mandra se plangea ieri ca nu se vad live...la miezul noptii vorbeau, era undeva afara, pt ca in buncar nu are semnal  [:D] el a ales sa fie la bucatarie: face mancare, spala vase etc....asa nu tb sa mearga la trageri si altele...a ales bine  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e racoare, se cunoaste ca a plouat toata noaptea...se poate respira ...cica am trimis furtuna la nemti...elvetieni rai, pana si furtuna o trimit in Germania  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] am vazut la stiri, asa ca nu dati vina pe mine, nemtii asa au zis.

 

Si sambata mergem la cumparaturi in Germania  [ascuns] de-abia astept, am de luat cosmetice si alte produse pt curatenie...vin si vecinii cu noi...umplem iar magazinele acolo....iar elvetieni rai, care-si cheltuie banii la nemti, in loc sa-i chleltuie acasa...tztztz..asa ceva  [:D] acum serios vorbind, elvetienii fac cumparaturi in Germania de 10 miliarde de euro anual  [ph34r] ar tb sa zica mersi, nu sa se vaite...noi mergem o data la 2 luni, mai mult nici nu trebuie...saptamanal nu as merge, dar multi care stau la granita fac lucrul asta..cand revin, stau la coada la vama...noi in 3 ore suntem inapoi (drumul 50min, cumparaturi 1 ora si putin si drumul inapoi), plecam la 8 si la 11 suntem acasa...atunci e coada in sens invers, spre Germania.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare : ii trebuie Marciei un sampon si balsam pt par cret..recomandari ? la supermarket nu se gasesc, cred ca tb sa merg la frizer sa intreb...cand vine in tara vrea sa-si intinda parul, s-a saturat de cat se lupta cu el.

Acu vreo 8 ani mi-am intins parul cu keratina. La coafor in America. Doamne ce multumita am fost. Nu tine mult, vreo 6 luni.

Nu stiu recomandari de balsam, sampon, insa se gasesc special astfel de produse folosite de persoanele de culoare. Pentru Afro-hair ceva de genul asta, cautam eu. Incearca un search.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...