Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

strumphy, multumim! planuri nu prea are. azi a fost la biblioteca sa-si ridice premiul de la un concurs cu Ziua Dunarii - astazi este Ziua Dunarii.

nu stim nici cand plecam in vacanta, nici unde. va avea un concurs loca, angtrenamente si spera si un cantonament. in rest citit si lenevit.

are si teme de vacanta...da mai la toamna [:-)))]

 

multumesc de urari. tata e sarbatoritul nostru! mergem deseara la el.

 

La multi ani si sarbatoritilor de prin familiile voastre!

 

Mihaela, daca citesti pe aici din umbra, La multi ani Petrei! sa fie sanatoasa si norocoasa!@ [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Un studiu spune ca vaccinurile mRNA (Pfizer&Moderna) ofera protectie pt ani buni (dar depinde de mutatiile care apar). Spun nemtii acum la stiri. Deci s-ar parea ca nu e nevoie de doza a 3a. 

Protectia pt Delta la Pfizer e de 88%, la AZ e de 60%. Normal e 96% la Pfizer si 92% la AZ. 

 

La noi certificatul covid e valabil 1 an, inainte era 6 luni. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roli, felicitari, este foarte bine!  [artif]

Eu cred ca va intra. E adevarat ca mai aveti putin de asteptat pana aveti certitudinea 100%, dar sunteti pe drumul cel bun.

Pe 4 iul se afiseaza rezultatele dupa contestatii... apoi mai e o sesiune spaciala peste 2 saptamani? Dar nu cred ca vor fi multi acolo, anul trecut stiu ca au fost judete cu nimeni inscris.

La ce a avut Marc nota mai buna, la romana sau la mate, sau le-a avut echilibrate? (eram doar curioasa, daca vrei sa spui, fara notele in sine, parerile au fost impartite vis a vis la materia la care s-a dat mai usor anul asta).

 

Inca o data felicitari si vacanta placuta! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...