Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt bucuroasă. Suntem acasă, la noua casă, și avem tot ce ne trebuie. Mai rămâne aragazul să vină pe 7.

Sunt copleșită de generozitatea prietenilor, colegilor, și noilor prieteni, oameni până acum necunoscuți, care ne-au ajutat.

Vreau să vă spun că avem paturi grație surorii lui Rall.

O colegă mai tânără cu care eram doar în relații de Bonjour până acum, a venit cu prietenul ei la volanul unui mic camion și ne-au cărat toată mobila donată!

Nu mai am cuvinte să le mulțumesc tuturor.

 

Aranjăm ce mai e pe aici și pe 8 zburăm spre țară. Sper să nu avem probleme cu călătoria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt felicitari si din partea mandrei  [pup] e coplesita de cate mesaje a primit de la familie, prieteni si pinguini dragi  [il]  [il]  [il]

 

Pe 8 primeste si diploma de expert. E cea mai valoroasa si cea mai grea dintre toate. De aia e si ft cautata. In germana se cheama: Kaufmännischeausbildung. 

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Marciei, ma bucur mult pentru ea [il]
 
Fleur, imi umple inima de bucurie sa citesc ca lucrurile se aseaza incet incet [flo2]
 

Ella, deci tu planifici pe 2 ani inainte! Eu iarna pt vara si invers si tot se mira dl. sot de fiecare data de ce asa din timp.


Citesc asta gandindu-ma ca saptamana viitoare m-as duce la mare, dar astept sa fie cu 1-2 zile inainte pentru a cauta cazare [clo] [clo]
 

Oare cat ma mai tine euforia vietii la tara? [:I]

 

As zice ca mai tine, eu inca nu m-am saturat. Inca sunt uimita de natura, de liniste, de cer, de aer... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata implinesc ai mei 50 de ani de la casatorie, asa ca le-am trimis maine dupa-masa aranjamentul floral cu sampanie...sper sa putem face petrecerea pe 31 iulie.

 

Le urez cat mai multa sanatate, sunt inca tineri, sper sa se rezolve 100%  [flo2] [flo2]

 

Pe 31 iulie implinim si noi 20 de ani de cand suntem impreuna, in acelasi timp parca a fost o eternitate si parca ieri ii cautam nickul pe mIrc [:)] Ne-am spus de la cele mai frumoase pana la cele mai urate cuvinte (si everything in between), dar conexia aia de special, de magic, de supranatural e inca intre noi. I'll take it [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e o zi fericita pentru mine.

Fericita pentru ca citesc, aud, vad atatea vesti buni!!!

 

Fleur, nu ai idee cat ma bucur ca incet, incet, va reveniti la un normal, ca atatia oameni v-au sarit in ajutor, ca e reconfortant sa vezi ca nu esti singur.  [pup]

 

Ma bucur de parintii Ellei, cu ai lor 50 de casatorie! La multi ani, sa fie sanatosi, sa traiasca pana la adanci batraneti si sa se bucure Marcia cat mai mult de ei.

 

Ma bucur pentru, Marcia, pentru examenele luate si ii doresc tot ce e mai bun.

 

Ma bucur in avans pentru Rall si sarbatorirea celor 20 de ani!

 

Ma bucur pentru Strumphitza si viata ei de la tara. Nu o sa te saturi niciodata.

 

Si ma bucur si pentru mine ca suntem impreuna pe acilisea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...