Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mama mea se pregateste sa plece in Houston.

Am citit ca nu are trebui sa aiba probleme cu calatoria din moment ce e vaccinata.

 

ATI zburat recent in State cu KLM, Turkish say Qatar ?

prietena mea vine martea viitoare din Romania la mine in UK si joi dimineata zboara spre  Austin (care nu e departe de Houston). Pot sa iti spun cum a fost dupa ce ajunge, daca nu e prea tirziu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prietena mea vine martea viitoare din Romania la mine in UK si joi dimineata zboara spre  Austin (care nu e departe de Houston). Pot sa iti spun cum a fost dupa ce ajunge, daca nu e prea tirziu.

 

Perfect!

Inca nu i-am cumparat bilet de avion,stiind ca pe unele aeroporturi sunt interdictii,insa tot vad ca lumea totusi calatoreste .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu a plecat acum 3 saptamani din München, cu Lufthansa. N-a putut sa-si faca check-inul online si se intreba de ce. A aflat la aeroport ca zborul era inchis pentru europeni. Avionul a zburat aproape gol, doar cu cetateni americani. El a calatorit cu derogare de la statul american, dar nu era vaccinat atunci. Intre timp a facut primul vaccin in America si urmeaza sa-l faca si pe celalalt pana se intoarce.

Eu stiam ca daca vii din Europa trebuie sa stai 14 zile in alt stat care nu e pe lista rosie pentru America si abia apoi poti zbura. Dar e posibil sa ma insel, probabil nu verifica nimeni cat ai stat acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...