Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Remodelarile noastre


Recommended Posts

Multam' Michelle. 

Mie mi se pare cam pretentioase, eu sint mai mult pe modern minimalism si nu 'gold'.

Cind ne-am mutat aici printre altele am schimbat toate clantele, balamalele care erau aurii cu argintiu - a rezultat o galeata de 'aur'  [:-)))]

Sper ca le-ați vindut și ați plătit jumate din mortgage cu banii rezultați! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 357
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am manie la 'lampi'. 

Pina am gasit ce sa pun in 'dinning room' am cautat de am innebunit. 

Am reusit de craciun sa sparg o parte la cea de pe tavan, noroc ca am gasit inlocuitor.  Plus ca mi-a mai trebuit o lampa care sa stea pe un dulap si sa se potrivesasca.

Vreti poze? Ca sint tare mindra de ele. 

 

V-am spus ca m-am vaccinat azi, si ma simt cam ametita stau in pat.   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi baile avem in plan sa le facem la anul. Deci lumini de baie nu am  [:)] de laudat. 

Nu stiu daca la voi exista site-ul asta de aici te poti inspira 

 

https://www.wayfair.co.uk/lighting/cat/bathroom-lighting-c235548.html

 

Si un cadelabru pentru Michelle: 

https://www.wayfair.co.uk/lighting/pdp/rosdorf-park-magdalen-3-light-flush-mount-uel4261.html

 

https://www.wayfair.co.uk/lighting/pdp/rosdorf-park-dobbins-6-light-flush-mount-bdhm1090.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In urma cu 10 ani când am cumpărat casa totul era din’80… clanțe, lămpi  toate bronz auriu si bineînțeles ca le-am schimbat… dar in cei 10 ani pana sa termin remodelarea a venit iar auriul la moda  [:-)))]

 

pe bune aici se pun lămpi din astea fancy in bai… si de ce nu? Personal mi se par frumoase, da asa un pic de viata interiorului. Desigur depinde de gustul fiecăruia.

 

Imi place stilul simplu dar nu la extrem… nu vreau la vedere lucruri inutile. imi plac sa am putine dar cu gust, atrăgătoare si care inspira ceva, “sparks joy”.

 

Ab. mersi pt site si eu cumpăr de pe el dar mai rar … da, un candelabru asemanator cu primul link vreau sa imi pun in dressing .  [:)]

 

pune poze cu lampile tale.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, banuiesc ca se potriveste cu stilul casei. Rau nu cred ca are cum sa arate.

 

Asta e lampa care o avem deasupra mesei in 'dining' 

Foarte frumoasa. Și mie îmi plac lustre de astea deasupra mesei, am vrut sa îmi pun și eu, dar m-am gindit ca motanul o sa se dea hutza pe ea, așa ca am renunțat. Cu asta cum e a ta, probabil ca ar fi jucat ping Pong cu bulbii aia. Nici nu vreau sa ma gindesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...