Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Remodelarile noastre


Recommended Posts

  • Răspunsuri 357
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Greu se mai găsește mobila frumoasa si de calitate. 

Azi am comandat a 3-a piesa de măsuțe pt living. le am luat pe rând, ca tot am căutat ceva mai simplu in design, dar nici prea simplu, dar pana la urma le am luat din același set.

Mi se pare cam încărcată, dar asta e…se potrivește cu restul mobilei si camera e mare . 
 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

A citit cu interes schimbul de pareri, pentru ca, ma intereseaza schimbarile in casa ca pe majoritatea femeilor  ...

Si pentru ca trendul in ultimii ani este pentru schimbarile feng shui, am apelat cu mari rezerve si eu anul acesta la un designer care se ocupa cu genul acesta de amenajari, al sfatul surorii mele.

Si am avut surpriza sa "primesc" o remodelare minimalista a spatiului, care acum este foarte aerisit, fara decoratiuni suplimentare (desi in capul meu feng shui insemna elefanti cu trompa-n sus, broaste testoare, pisici care fac cu mana...... in fine chestii despre care cred ca stim cu totii ca sunt asociate  [batcap] ). Un spatiu cald si prietenos, parca e o casa noua, desi modificarile au fost mai mult decat minime

 

PS pentru cei care se intreaba, am apelat la un designer de interior profesionist, dar care face si acest gen de recomandari si remodelari, dar altfel, cei de la Inova Design sunt oameni cu proiecte multe si extrem de frumoase si versatile in spate 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...