Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Remodelarile noastre


Recommended Posts

Ach prize. 

 

am 4 ștechere . 

2 cu 4 prize sau 5, nu mai știu și 2 care se ascund in blat cu câte 2 și mufa de USB . 

nu am luat frigiderul dar mi- am lăsat loc sa îmi pun un bar in capăt 

Didi tu spuneai ca ai bucatarie d ela iKea, despre bucatariile Nobilia stii ceva-tot suedeze sunt?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 357
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu ma gindesc ca asa e logic, dupa putere, insa mi-am aruncat ochii pe o reclama si aia care era mai puternica...era mai ieftina, nu stiu de ce.Ca so consum aveau amble clasa A( ma refer la ce am ales noii si la cea ´care era mai puternica si mai ieftina decit ce ne-a atras atentia)

 

Sunt hote cu recirculare a aerului si atunci au niste filtre suplimentare din carbon si hote cu evacuare exterioara. 

In primul rand trebuie sa te uiti la capacitate, la nivelul de zgomot si abia la final la consum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La reprezentanta am avut de ales între nolte, nobilia și burger. F bune, calitate germana, desi, se pare, burger e puțin mai slaba. 
Mai puteai alege modele deja expuse in magazin, mai ieftine.( inclusiv la electrocasnice ) 

 

Hota am ales după putere și reputația firmei ( tot Siemens ) 

 

Michelle, mult spațiu . Mie îmi place ceva mai mic, ușor de curățat , fără trepte.  [il]  Fiecare cu gustul lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt hote cu recirculare a aerului si atunci au niste filtre suplimentare din carbon si hote cu evacuare exterioara. 

In primul rand trebuie sa te uiti la capacitate, la nivelul de zgomot si abia la final la consum.

Vad ca tu cunosti termenii in limba romana...nu-mi trebuie cu evacuare exterioara, nu am gaura din aia in zid, deci asta ar fi ordinea capacitate(Luftleistung), mivelul de zgomoz(ala care s emasoara in decibeli [:-)))] [:-)))]) si abia apoi clasa de consum!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt hote cu recirculare a aerului si atunci au niste filtre suplimentare din carbon si hote cu evacuare exterioara. 

In primul rand trebuie sa te uiti la capacitate, la nivelul de zgomot si abia la final la consum.

Vad ca tu cunosti termenii in limba romana...nu-mi trebuie cu evacuare exterioara, nu am gaura din aia in zid, deci asta ar fi ordinea capacitate(Luftleistung), mivelul de zgomoz(ala care s emasoara in decibeli [:-)))] [:-)))]) si abia apoi clasa de consum!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tu cunosti termenii in limba romana...nu-mi trebuie cu evacuare exterioara, nu am gaura din aia in zid, deci asta ar fi ordinea capacitate(Luftleistung), mivelul de zgomoz(ala care s emasoara in decibeli [:-)))] [:-)))]) si abia apoi clasa de consum!!!

 

E normal sa folosesc termeni in limba romana, cu ei am lucrat 10 ani. [:)]

Si cum, voi stati in casa voastra si nu ati facut evacuare pentru hota? Hotele alea cu recirculare doar invart aerul si-s fix pix. Nu fac mare isprava si cu mirosul tot ramai. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...