Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Penguin's happy summer (faza noi vara nu dormim, ne berim si veselim)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 706
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce bine-mi pare ca a castigat Italia aseara; au meritat din plin. Eu cu ei am tinut, englezii nu mi-au placut deloc. Iar fluieratul imnului e no go, lipsa de bun simt  [zirea]

 

Elvetienii au spus ca echipa noastra a zburat 17mii de km (de 2 ori Baku, Roma, Bucuresti, St Petersburg), pe cand englezii doar 1000. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, acum am vazut ca am ratat ziua Juliei. ati sarbatorit? ce mai faceti?

saptamana asta e sf. Iulia (vineri pe 16). noi o vom sarbatori pe mica la padure, la picnic si gratar. i-am luat si o casuta/cort si tot felul de nebunii cu baloane si coifuri de pirati.

maine ii comand tortul dar inca nu stie daca vrea cu elsa sau pirati. 

 

Otilia, voi o sarbatoriti pe Iulica voastra? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am petrecut un weekend fain...sambata am gradinarit si de la atata sus-jos, am facut febra musculara la picioare  [:D] ieri am fost la mexicani sa mancam, Marco a plecat la curs dupa ce au dat englezii golul...el a tinut cu Anglia  [ph34r] mandra a fost la Marvin, vroia sa vina cu trenul la miezul noptii, asa ca am luat-o eu...am vazut loviturile de la 11m in masina  [:D] la 1am ne-am culcat, dar cred ca era vreo 2 cand am adormit...mare bucurie pe italieni (avem si vecini), am avut artificii, petreceri si multe claxoane  [:D] seful meu e in Columbia saptamana asta, asa ca am putut dormi mai mult dimineata  [ph34r] mandra insa a plecat la birou, nu o mai lasa sa lucreze de-acasa  [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...