Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Penguin's happy summer (faza noi vara nu dormim, ne berim si veselim)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 706
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi se pare ca au fost avantajati f tare englezii jucand si semifinala si finala acasa. Nu stiu meciurile din grupa, optimile, sferturile unde le-au jucat, poate au mai prins un meci acasa...

 

Eu nu voiam sa castige englezii din cauza norocului chir pe care l-au avut in semifinale cu danezii, ma rog ei nu au intr-un fel nici o vina, au primit un 11m si au profitat de el. Insa cu toata tehnologia din ziua de azi (VAR) sa gresesti asa flagrant si sa influentezi rezultatul unui meci, este inacceptabil.

Ce bine-mi pare ca a castigat Italia aseara; au meritat din plin. Eu cu ei am tinut, englezii nu mi-au placut deloc. Iar fluieratul imnului e no go, lipsa de bun simt  [zirea]

 

Elvetienii au spus ca echipa noastra a zburat 17mii de km (de 2 ori Baku, Roma, Bucuresti, St Petersburg), pe cand englezii doar 1000. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, bine ca ati fost bine. A facut doar Iuli varicela sau si Crina si voi adultii? 

Cand au avut fetele (luat tot de pe la gradi de una din ele), am facut si eu, pt ca nu avusesem in copilarie. Pt fete a fost ok, nici nu prea se simtea ca au ceva, daca nu se vedeau bubitele in schimb eu am fost praf: bube multe, dureri de cap, febra, moleseala, stare proasta, senzatie de "calcat de tren". Dar macar ne-am luat de-o grija, cand au mai aparut la un moment dat cazuri prin scoala, nu ne-a mai pasat. Sotul meu avusese in copilarie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.  [flo2]

Astazi iese cu niste colegi la o pizza si un suc. Ieri am sarbatorit-o noi acasa la un tort si confetti

In weekend a avut concurs, nationale U16 la Craiova, au venit ieri la pranz.

A iesit pe locul 17 la 100 m, pe 6 la triplusalt si pe 8 la inaltime. La 100 si triplu cu noi recorduri personale.  [:)]

 

 

Monica, La multi ani Andreei! sper ca s-a distrat cu prietenii. 14 ani, ce frumos!

[flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...