Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Penguin's happy summer (faza noi vara nu dormim, ne berim si veselim)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 706
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie mi-e dor asa, ordinea e aleatorie:

- mariana pop

- rox

- danielag

- Mihaela

- de multe ori de Rall ca scrie prea putin

- de antmiloaica

- de michelle

- de doamna cu studenta la medicina - is atat de dobitoaca ca imi scapa nick-ul. Glimmer.

- blackcat

- anja

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, tare faza cu cucul  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Dintre comentarii:

 

Colac peste pupaza, cineva a activat si un dispozitiv care emana miros de flori de salcam, nu mai putem scapa de el, este permanent!!!

 

Eu zic sa taiem curentul in comuna, chiar daca se pun pe baterii tot o sa se termine in 1-2 zile!

 

Asta i cucu Arthur ....

 

Fiind langa o padure, poate sunt chiar mai multi cuci. Eu nu stiu cine s-ar tortura cu un dispozitiv de imitat cuci... E doar natura din zona, probabil.

 

Vedeți ce nașpa e la țară mergeți fraților la bloc mult mai frumos

 

Puiul de cucuvea care face piu in fiecare noapte se simte discriminat, el nu a reusit sa ajunga faimos pe facebook.

 

Doamne ce probleme pe lumea asta :))
Dar nu puteti identifica vecinul dupa sunet?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, eu ma uit zilnic la statistici..defect profesional  [:D]

 

Ieri ziceau ca acum la noi se infecteaza cei tineri si nevaccinati  [zirea] cazurile au inceput sa creasca usurel, dar nu e motiv de ingrijorare...plus ca se testeaza lumea mult si pt vacante, deci de aici si cresterea nr de cazuri noi...cei in varsta si cu boli cronice sunt in procent de 85% vaccinati.

 

In Germania sunt persoane care nu se duc la al 2lea vaccin si nici nu anuleaza programarile...ziceau ca vor sa-i puna sa plateasca...cu o doza cica nu rezolvi nimic, tb facute ambele. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In Amsterdam a fost impuscat un reporter criminalist [:(]

 

Da, toata lumea e in soc desi era oarecum previzibil. Este “persoana de incredere” a unui martor intr-un proces, intai au impuscat fratele martorului, apoi pe avocatul lui. Orice numai sa taca.

E grav ranit, sper sa supravietuiasca. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...