Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Penguin's happy summer (faza noi vara nu dormim, ne berim si veselim)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 706
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mandra e suparata pe cei de la job: au chemat-o si azi la birou si nu i-au dat voie sa lucreze dupa masa acasa. Ceromonia la scoala incepe la 4, la 3.30pm tb sa fie acolo. Asa ca la 12 am luat-o eu, am mancat, s-a imbracat si la 1 am dus-o la birou. La 3 o iau eu si o duc la scoala. Nu a avut timp sa se aranjeze, si-a luat fardurile la birou, se va farda acolo. 

De azi in 3 saptamani termina, asa ca le spune adio  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon, bine ai revenit! Cresc micutii tai, in curand o sa ne povestesti aventuri adolescentine. Vacanta frumoasa sa aveti!

 

 

Strumph, frumos povestesti! “Tara” mea nu stiu unde o sa fie, nu avem planuri, dar sper sa fie aproape de mare sau padure.

 

La noi aucrescut cazurile de covid, mai mult de 5000/zi. Cred ca trecem iar in culoare rosie si adio vacanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon, bine ai revenit! Cresc micutii tai, in curand o sa ne povestesti aventuri adolescentine. Vacanta frumoasa sa aveti!

 

 

Strumph, frumos povestesti! “Tara” mea nu stiu unde o sa fie, nu avem planuri, dar sper sa fie aproape de mare sau padure.

 

La noi aucrescut cazurile de covid, mai mult de 5000/zi. Cred ca trecem iar in culoare rosie si adio vacanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra a terminat cu nota 5 (maxim e 6), la economie a luat chiar 4  [:I] nu-i vine sa creada de nota de la economie, ea credea ca ia 3 sau mai putin  [:D]

 

Acum merge la restaurant cu colegele, ca sa sarbatoreasca; din clasa ei au luat toti, desi ea zice ca multi aveau la economie 2-3.

 

Sunt tare mandra de ea  [il]  [il]  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra a terminat cu nota 5 (maxim e 6), la economie a luat chiar 4  [:I] nu-i vine sa creada de nota de la economie, ea credea ca ia 3 sau mai putin  [:D]

 

Acum merge la restaurant cu colegele, ca sa sarbatoreasca; din clasa ei au luat toti, desi ea zice ca multi aveau la economie 2-3.

 

Sunt tare mandra de ea  [il]  [il]  [il]

Felicitari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...