Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna Halouinului, flecareli nevinovate de pe la fantome adunate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 530
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Multumesc mult pt gandurile frumoase  [pup] azi sunt ok, ieri nu am fost...ii simt lipsa Marciei, s-a golit casa si ceva in sufletul meu.

A ajuns cu bine ieri dimineata, i-am facut cadou upgrade la business class  [ph34r] a fost tare fericita, nu a mai zburat business, a dormit bine si a baut si sampanie  [:D] stewardesa i-a dat si o sticla care se umple cu apa calda (daca are dureri, a zis ca-i va folosi astea 2 saptamani in carantina).

Am plans la aeroport, au plans mult si prietenele ei. Eu am continuat acasa. Am facut ordine la ea in camera si m-am culcat, nu am reusit sa dorm vineri noaptea decat 3-4 ore.

Mi-a spus ca in aeroport in Seoul a trecut pe la vreo 10 ghisee, a ametit. Dar totul ok, cei de la scoala au organizat transport, au fost toti sa faca test PCR si dupa la hotel, in carantina. Are fereastra, dar nu are priveliste  [zirea] dusul e un furtun, care uda toata baia...mancare primeste de 2 ori pe zi: daca nu vrea ce le dau ei acolo, poate sa isi comande. Ne-am vazut ieri, a plans mult, ii e dor rau de noi. Dar a zis si ea ca e asa de la oboseala si stres.

Azi era ok, de maine incepe cursul online. Azi e sarbatoare in Coreea, nu au avut scoala. Sunt cu 7 ore inaintea noastra, e deja miezul noptii acolo.

 

Sambata seara am fost la concert, a fost fain, am venit la miezul noptii acasa. Socrela a dormit la noi, a dus-o Marco ieri acasa.

Ieri nu am facut nimic, am lenevit doar si am vorbit cu Marcia. 

 

Strumphi, imi pare rau de dureri...off, sa treaca. 

 

La mine e nebunie la job, asa va fi toata saptamana  [zirea]

 

O seara faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

vin și eu cu vesti rele. C e pozitiva. 
vineri ne.au anunțat ca de luni intra online ca au un caz la clasa dar s.a dovedit ca erau mai mulți. 
c era bine vineri, sâmbătă ok pana seara când a început cu febra. Acum nu mai face febra dar o doare gâtul, spatele și in piept și tuseste. 
test din nas făcut acasă pozitiv. De la ambulantă nu au ajuns. Cică in 24-36 de ore. Sa revenim la 112 doar dacă face febra mare sau are dificultăți de respiratie. Asteptam.

pana acum noi suntem ok, mica f bine. C e izolata in dormitor la noi dar tot iese la baie, dezinfectăm după… asta e. O sa vedem ce urmează.

 

viviana, sănătate Silviei!

 

salutari tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate tuturor!

Si noi, in familie, patru persoane, ne-am tot duelat cu simptome in ultimele 2 saptamani. 100% simptomele pe care le are un vaccinat, dupa noile prevederi: stranut / nas curgator / ceva dureri de cap si pierderea mirosului.

Am facut 8 teste de acestea rapide, de toate felurile si modelele, toate negative.

 

Incercam si noi sa fim extra grijulii, sa nu dam si la altii, orice am avea [:)]

 

Ella [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Silvi, îmi pare rău că s-a îmbolnăvit Crina.

Parșiv mutantul ăsta, e mult mai molipsitor la copii decât originalul.

Să treacă fără simptome urâte și sper ca restul familiei să fiți negativi.

 

Ella, cred că îți e tare greu. Îmi venea și mie să plâng. În Carantină stă până la primirea rezultatulu?

 

Noi am avut weekend lung de Thanksgiving. Așa că am impresia că.mâine e luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...